ru ua

"Росія - мавпа з гранатою": відомий музикант висміяв РФ

"Росія - мавпа з гранатою": відомий музикант висміяв РФ Фото: Олексій Лебединський (youtube.сомАпостроф)

Артист розповів, що боїться "російського" войовничого жлобства

Російського співака і композитора Олексія Лебединського, більш відомого як Професор Лебединський, включили в список головних русофобів. Про це він розповів на своїй сторінці в Facebook.

"Мене включили в список ста головних русофобів -2017. Це мило, там в більшості своїй дуже гідна компанія зібралася, я не проти. Але давайте говорити зрозумілою російською мовою для початку. Горобець - це пташка. Дельфін - це ссавець. Жо*а - це дупа. А фобія - це не ненависть, а страх чого-небудь. Але кремлівські пропагандоно-є*лани вселили туподовірливому народу, що "русофобія" - це не страх, а ненависть до всього російського, тобто їхньою мовою дельфін - це пташка, а жо*а - це голова", – заявив він.

Артист зазначив, що його лякає "російське" войовниче жлобство.

"Я боюся "російського" войовничого є*ланства, безбашеності, жлобства, затятих російських шахраїв і брехунів, російської раболіпства, зради, паплюження на все живе, російської агресії в усі сторони, непередбачуваного витребеньок, змішаного з вічним плебейством. Але найголовніше, що викликає у мене фобію до російського "духу" - це російська ненависть. Ненависть до тих, хто дуже бідний чи багатий, ненависть до чужих заслуг, до чужого щастя і цивілізації, до чужих талантам, готовність і бажання знищити все те, чого вони самі не можуть і не вміють", – зазначив музикант.

"Росія - мавпа з гранатою": відомий музикант висміяв РФ

Скріншот поста (facebook.com/ProfessorLebedinsky)

Лебединський додав, що набагато легше ненавидіти американців, англійців чи французів, ніж зробити Cadillac, Rolls-Royce або Peugeot.

"Моя русофобія - це боязнь саме російської ненависті, яка особливо поширюється на своїх - всіх тих, хто дійсно любить і переживає за Росію, хто реально хоче щось змінити на краще - тих, кого прокремлівські гон*они помістили в список, спеціально підмінивши поняття", - написав артист.

"І так, Росію дійсно боїться весь світ. Весь світ зараз - русофоб. І не тому, що Росія сильна і прогресивна, а тому, що Росія - мавпа з гранатою. Тому, що в Росії завжди всі гранати знаходяться в руках мавп. Ядерний чемодан у параноїка і злочинця, ракети і танки під командуванням вічно п'яних солдафонів радянської закалки, які вже давно крадуть зброю і продають х*ін знає, кому", – додав він.

Музикант підкреслив, що скрізь безлад, безлад, хаос і непередбачуваність дурних і п'яних людей, у яких в руках зброя масового знищення.

Лебединський вважає, що скрізь панує хаос і безлад, а "той, хто зараз не русофоб - просто блаженний ідіот без інстинкту самозбереження".

"Росія - мавпа з гранатою": відомий музикант висміяв РФ

Скріншот поста (facebook.com/ProfessorLebedinsky)

"І той, хто зараз не русофоб - просто блаженний ідіот без інстинкту самозбереження. Список з 100 русофобів? Всього 100? Тоді це - трагедія світового масштабу. Русофобів повинно бути 5 мільярдів, і тоді, дасть Бог, страх змусить їх замислитися, нарешті, як позбавитися від захопили владу в Росії виродків - небезпеки для всього людства", – підсумував він.

Раніше відомий музикант жорстко висловився про вибори в РФ.