ru ua

Без російських артистів на одній сцені: ONUKA з аншлагом виступила у Празі (відео)

Без російських артистів на одній сцені: ONUKA з аншлагом виступила у Празі (відео) Фото: ONUKA (facebook.com/onuka.official)

Група провела масштабний концерт в Чехії

Українська електро-фолк група ONUKA провела концерт з аншлагом у Празі, без російських артистів. Про це повідомляється на офіційній сторінці електро-фолк групи Facebook.

"Дні до концерту у Празі були не такими, як зазвичай, але вчорашній вечір перевершив всі наші очікування. Спасибі всім, хто постарався, щоб наш лайв пройшов саме так. Величезне спасибі Послу України в Чехії, Євгену Перебийносу і кожному, хто був вчора з нами в Palác Akropolis", - підписала свій пост у соцмережі група.

Без російських артистів на одній сцені: ONUKA з аншлагом виступила у Празі (відео)Скріншот поста облікового запису facebook.com/onuka.official

Також своїм постом в соціальній мережі Facebook поділився посол України в Чехії Євген Перебийніс.

"Аншлаг і дуже теплий прийом на концерті ONUKA у палаці Akropolis в Празі. Подякував учасників групи за їх принципову позицію щодо неприйнятності виступи на одній сцені з представниками росії", - зазначив український дипломат.

Без російських артистів на одній сцені: ONUKA з аншлагом виступила у Празі (відео)Скріншот поста облікового запису facebook.com/yevhen.perebyinis

Тим часом фанати у соцмережі діляться відео з концерту ONUKA в Чехії.

Відео: ONUKA in Prague 10.11.2017 (youtube.com/Yevhen Perebyinis)

Нагадаємо, раніше ONUKA відмовилася виступати в Чехії на одній сцені з росіянами. Раніше було заявлено, що команда виступить у Празі на концерті під назвою Showcase of new music from Russia and Ukraine. Представники артистки підтвердили, що українська команда поставила умову - змінити афішу і назва заходу. Також серед вимог - виступ ONUKA на окремій сцені без участі російських музикантів.