ua en ru

Російський співак дав концерти в "ДНР" і "ЛНР"

Російський співак дав концерти в "ДНР" і "ЛНР" Фото: Сергій Воробйов (facebook.com AlexeySparrow)

У залі було близько 800 осіб

Російські артисти продовжують приїжджати з концертами на окупований бойовиками Донбас. Так, минулої неділі, 17 грудня, в Донецьку та Луганську виступив російський співак Олексій Воробйов. У Донецьку Воробйов заспівав у Центрі слов'янської культури, у Луганську - в ДК імені Леніна.

Разом з групою "Френди" Воробйов виконав "Мільйонер", "Я тебе люблю", "Будь, ласка, слабший", а також прозвучали "Summer Time" і "Hit The Road Jack" і багато іншого. Про це повідомляє один з сепарататистских сайтів бойовиків.

Російський співак дав концерти в "ДНР" і "ЛНР"Фото: Олексій Воробйов виступив у "ДНР" (dan-news.info)

"Глядацький зал зібрав понад 800 чоловік, включаючи жителів підконтрольної Києву території Донбасу. У числі почесних гостей — голова Народної Ради "ДНР" Денис Пушилин", - повідомляється на сайті.

"Такі концерти як сьогоднішній важливі, для того щоб наші жителі не відчували себе у вакуумі. Російський центр в наступному році буде тільки інтенсифікувати свою діяльність, і жителі "ДНР" зможуть побачити багато нових російських виконавців", — сказав Пушилин.

Російський співак дав концерти в "ДНР" і "ЛНР"Фото: Олексій Воробйов (dan-news.info)

Нагадаємо, що народився 19 січня 1988 року в Тулі. Закінчив музичну школу по класу акордеона і відразу почав виступати з ансамблем "Насолода". У 2006 році почав активну сольну кар'єру. З осені 2006 року — обличчя каналу MTV і один з головних героїв інтерактивного серіалу MTV "Мрії Аліси". З 2006 року знімається в кіно.

Читайте також російський пропагандист буде вербувати жителів Донбасу в ряди терористів.