ru ua

Російську співачку не пустили в Україну

Російську співачку не пустили в Україну Фото: Аеропорт "Київ" (iev.aero)

У найближчі три роки їй заборонено відвідувати нашу країну

В Україну не пустили екс-учасницю групи "Нічні снайпери" Світлану Сурганову, яка прилетіла в міжнародний аеропорт "Київ" імені Ігоря Сікорського. Про це повідомив спікер прикордонної служби Олег Слободян на своїй сторінці в Facebook.

Причиною недопуску стало відвідування артисткою окупованого Криму.

"Під час оформлення пасажирів рейсу, який прибув з Мінська, була виявлена громадянка РФ Світлана Сурганова. В ході бесіди з громадянкою встановлено, що в травні 2016 року вона дійсно відвідувала Крим авіарейсом з Петербурга до Сімферополя і через два дні повернулася в Росію", - повідомив він.

Російську співачку не пустили в Україну

Фото: Світлана Сурганова (surganova.su)

Слободян уточнив, що в Україну співачка прибула в особистих цілях.

"В Україну Світлана прилетіла в особистих цілях, але законодавство про тимчасово окупованих територіях не передбачає винятків. Принаймні, до моменту звільнення Криму", - зазначив він.

Світлані Сургановій заборонили в'їзд в Україну строком на три роки.

Російську співачку не пустили в Україну

Скріншот поста (facebook.com/oleh.slobodyan)

До речі, з України за пропаганду видворили двох російських журналісток.

Повідомляється, що спецкорреспондентов "Першого каналу" і телеканалу "Росія" відправили до Києва для підготовки тенденційних сюжетів про святкування в Україні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. За даними СБУ, відзняті матеріали планувалося використовувати для дискредитації України перед світовим співтовариством і для поширення дезінформації.

Хайп таксі #13 варто розірвати дипвідносини з Росією