ua en ru

"Народження нового життя" і "Маленький секрет": співачка Alyosha про новий альбом, подорожі і плани на 2018 рік

"Народження нового життя" і "Маленький секрет": співачка Alyosha про новий альбом, подорожі і плани на 2018 рік Фото: Співачка Alyosha з чоловіком Тарасом Тополею на церемонії M1 Music Awards (РБК-Україна)

Співачка ділиться планами на наступний рік і розповідає, яким для неї видався 2017-й

2017 рік для відомої української співачки Alyosha був дуже насиченим. Якраз під кінець року вийшов її новий альбом, а до цього – новий кліп. Протягом 2017-го співачка побувала з гастролями у багатьох містах України.

Alyosha дуже вдало поєднує кар’єру співачки із материнством: вона та її чоловік Тарас Тополя (лідер гурту "Антитіла" – ред.) виховують двох синів - Романа і Марка.

Навесні 2017-го співачка навіть стала переможницею в категорії "Мама року" на щорічній премії "Viva! Найкрасивіші 2017".

Alyoshа дивує всіх своєю енергійністю, адже крім турботи про хлопчиків, встигає активно гастролювати і записувати нові пісні. Видання називає зірку "супермамою".

Вперше відкрила для себе Єгипет і Туреччину

Незадовго до Нового року Styler поспілкувався з Alyosha про те, яким був для неї рік, що минає. Також ми попросили її поділитися планами на 2018-й.

Виявилося, у 2017 році Alyosha побувала в Туреччині та Єгипті, а протягом року інтенсивно працювала над новим альбомом.

"Народження нового життя" і "Маленький секрет": співачка Alyosha про новий альбом, подорожі і плани на 2018 рік

Фото: Співачка завжди радує фанів елегантним і вишуканим образом (instagram.com/alyoshasinger)

“Я подорожувала у цьому році. І в Єгипті була, і в Туреччині була вперше в житті, трошки щось побачила. Навесні була в Єгипті, а восени – в Туреччині.

Співачка зізналася: в обох країнах вона була вперше в житті, тому і Туреччина, і Єгипет, стали для неї відкриттям.

"В Єгипті була на відпочинку, а в Туреччині була по роботі. Це для мене такі країни, які я вперше для себе відкрила”, - розповіла Alyosha у коментарі для Styler.

2017 рік для співачки був дуже продуктивним.

"В нас багато-багато справ, і все дуже насичено. Максимально намагаємося зробити так, щоб у цьому році все встигнути. Так, щоб сталося все, що ми запланували. Плани на наступний рік вже є. Але все, що ми мали зробити в цьому році, ми встигаємо, слава богу”, - сказала Alyosha.

Платівка "Маленький секрет" і "народження нового життя"

Тим часом у співачки протягом року було немало роботи в Києві. Зокрема, вона готувала до релізу новий альбом.

Над альбомом артистка в команді з музичним продюсером Вадимом Лисицею працювала протягом двох років.

Відео: Співачка Alyosha про підсумки 2017 року в інтерв'ю для Styler (video.rbc.ua)

Платівка "Маленький секрет" отримала назву завдяки однойменному синглу, який Alyosha презентувала в 2015 році на останньому місяці вагітності.

Таким чином співачка алегорично порівняла плід свого натхнення з народженням нового життя.

В "Маленькому секреті" Alyosha об'єднала 18 треків, лейтмотивом яких є монументальна сила любові. Серед уже добре відомих пісень в платівку увійшло п'ять нових, раніше невиданих треків, ремікси, а також спеціальна версія пісні "Калина", яку артистка представила на церемонії нагородження M1 Music Awards.

Відео: Alyosha - "Калина" (Youtube-канал Alyosha)

Нагадаємо, саме з хітом "Калина" співачка перемогла на премії від телеканалу "М1", отримала нагороду "Музична платформа" і номінована на отримання премії YUNA.

Для кожної пісні провели окрему фотосесію

Особливо цікавою задумкою до нового альбому співачки була ідея зробити окрему фотосесію для кожної пісні.

"Була нова фотосесія спеціально під кожну пісню альбому", - коментує Alyosha.

"Народження нового життя" і "Маленький секрет": співачка Alyosha про новий альбом, подорожі і плани на 2018 рік

Фото: Співачка Alyosha з чоловіком Тарасом Тополею на церемонії M1 Music Awards (instagram.com/alyoshasinger)

Кожну композицію в альбом співачка підбирала дуже ретельно.

"Для мене важлива кожна пісня. Моя музика завжди йде від серця. Тільки за такої умови створюються справжні пісні, які люди відчувають і розуміють", - поділилася співачка.

Кліп просочився у мережу за кілька днів до офіційної прем’єри

Також цього року у неї вийшов кліп на пісню “На фоні Париж”. Цікаво, що відео кліпу просочилося в мережу за кілька днів до його офіційної прем’єри. Як потім стало відомо, це відбулося через неуважність дистриб’юторської компанії.

Крім того, в цьому році її пісня "Калина" потрапила до списку номінантів сьомої щорічної професійної музичної премії YUNA як краща пісня українською мовою. Сама ж церемонія нагородження YUNA відбудеться 26 лютого в Палаці "Україна".

Також повідомлялося, що пісню "Калина" було відзначено й під час церемонії вручення престижної музичної премії M1 Music Awards.