"Відходемо від шаблонів": Руслан Квінта висловився про Нацвідбор на Євробачення 2018

"Відходемо від шаблонів": Руслан Квінта висловився про Нацвідбор на Євробачення 2018
Руслан Квінта (фото: РБК-Україна, Віталій Носач)

Музичний продюсер Нацвідбору розповів, за якими критеріями відбирав учасників на конкурс

Відомий український композитор Руслан Квінта, який цього року посів посаду музичного продюсера Національного відбору на Євробачення 2018, поділився деталями майбутнього конкурсу.

В інтерв'ю для Styler він розповів про своє ставлення до міжнародного пісенного змагання, а також про те, яким буде Нацвідбір в цьому році.

Враховуючи, що композитор кілька років працював з Микитою Алексєєвим (ALEKSEEV) - українським артистом, який подав заявку на участь у відборі Білорусі на Євробачення, ми попросили Руслана прокоментувати несподіване рішення співака.

"З Алексєєвим ми розлучилися в травні місяці, - повідомив Руслан Квінта. - Мені дуже шкода. Вони спочатку подали заявку від України, і через два дні буквально вона була знята з абсолютно незрозумілих причин. Тобто вони ніяк не прокоментували це. Я вважаю, що для нас це втрата".

"Відходемо від шаблонів": Руслан Квінта висловився про Нацвідбор на Євробачення 2018"Відходемо від шаблонів": Руслан Квінта висловився про Нацвідбор на Євробачення 2018
 

Фото: Руслан Квінта і ALEKSEEV (instagram.com/ruslankvinta)

"Він дуже хороший артист, - зазначив композитор. - Я б дуже хотів, щоб він був в Національному відборі. Але, на жаль, вони прийняли інше рішення і поїхали подаватися від Білорусі".

Він додав, що через це його ставлення до Микити не змінилося.

"Я люблю цього артиста, як і любив завжди", - сказав Квінта.

Відео: Руслан Квінта про Нацвідбор і Євробачення (video.rbc.ua)

Також відомий композитор розкрив деталі українського відбору на Євробачення 2018.

"Для мене це абсолютно новий конкурс. Я з ним дуже так щільно познайомився. Влаштував такий рейд: об'їздив практично всіх наших топових діючих артистів, дізнався їхнє ставлення до цього конкурсу", - поділився Квінта.

Ми поцікавилися, і яке ж у українських артистів ставлення до Євробачення?

"Ви знаєте, абсолютно різне, - відповів він. - Але в той же час я собі намалював ту картинку, яку я хотів. Я просто розумів, що у конкурсу теж є перспективи. Тому що, по-перше, саме Євробачення вже змінює своє забарвлення, вектор музичний. А я за ним стежу вже 10 років".

Квінта впевнений, що останні роки європейський пісенний конкурс перестав бути шаблонним.

"Йдемо від шаблонів, скажу так. Для мене Євробачення завжди було трошки шаблонне. Перемагала якась пісня, і з року в рік ці пісні одна на одну схожі: одна енергетика, одна темпоритмика, якісь хуки. Якщо враховувати останні два роки, коли перемогла Джамала і переміг португалець, я зрозумів, що вектор змінюється і люди вибирають зовсім не те, на що ти робиш ставку", - пояснив музичний продюсер Нацвідбору.

"Відходемо від шаблонів": Руслан Квінта висловився про Нацвідбор на Євробачення 2018"Відходемо від шаблонів": Руслан Квінта висловився про Нацвідбор на Євробачення 2018"Відходемо від шаблонів": Руслан Квінта висловився про Нацвідбор на Євробачення 2018"Відходемо від шаблонів": Руслан Квінта висловився про Нацвідбор на Євробачення 2018"Відходемо від шаблонів": Руслан Квінта висловився про Нацвідбор на Євробачення 2018
 

Фото: Жеребкування півфіналістів Нацвідбору (РБК-Україна, Віталій Носач)

Також Квінта повідомив, що нового він вніс від себе в Нацвідбір в цьому році.

"Я пройшовся по жанрам, - розповів продюсер. - У нас в Україні їх насправді дуже багато. На жаль, тільки 18 учасників потрапили в Нацвідбір. Якщо б можна було більше – я взяв би більше".

За словами Квінти, в українському відборі, перший півфінал якого стартує вже 10 лютого, прозвучать абсолютно різножанрові пісні.

"Більше того – всі пісні написані самими учасниками. Я від цього отримую якийсь екстаз і захват, тому що я відкрию і 18 чудових композиторів на цьому конкурсі. Бо кажуть, у нас авторів мало, а насправді їх дуже багато, і вони всі різні, і можна знайти, хто тобі по душі, і ти можеш знайти ту віддушину в особі такого учасника", - поділився Руслан Квінта.

"Відходемо від шаблонів": Руслан Квінта висловився про Нацвідбор на Євробачення 2018

Фото: Руслан Квінта (РБК-Україна, Віталій Носач)

"Я намагався максимально в кожному (учаснику Нацвідбору - ред.) знайти щось особливе. І щоб це особливе могло легко поїхати на конкурс та представити нашу країну", - додав продюсер.

При цьому він розповів, за якими критеріями відбирав учасників.

"Перед тим, як ми відібрали учасників на конкурс, потрібно було промоніторити все: наскільки він готовий, підготовлений, чи він не боїться сцени, як він інтонує, як він тримається на сцені. Це для мене було дуже важливо! Тому тут немає такого, що хтось досвідченіший, хтось недосвідченіший. Є артист, є номер, і він повинен в ньому максимально викластися: що досвідчений Сергій Бабкін, що юна Ингрет Костенко", - поділився Руслан Квінта.

Нагадаємо, Сергій Бабкін висловився про свою участь у Нацвідборі на Євробачення 2018.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся