ru ua

Руслана представила вражаючий кліп на пісню-молитву

Руслана представила вражаючий кліп на пісню-молитву Фото: Руслана (прес-служба)

Співачка зняла відео в Софійському соборі

Відома українська співачка та переможниця Євробачення 2004 Руслана Лижичко презентувала у Святвечір перший кліп зі свого нового проекту "Святе Різдво. Молитва Світла", присвяченого українській духовній музиці. Відповідне відео було опубліковане на сторінці виконавиці у соцмережі Facebook.

Зйомки музичного ролику на авторську версію молитви "Отче Наш" проходили в київському Софійському соборі, якому в цьому році виповнюється 1000 років.

Авторську версію "Отче Наш" Руслана написала сама у співпраці з видатним сучасним композитором Іваном Небесним.

Нове відео є фрагментом великого Різдвяного фільму, який вийде в 2019 році.

Сьогодні на Святий Вечір на Святе Різдво відбулася прем'єра відео та музичної версії молитви "Отче наш", фрагментом майбутнього фільму "Молитва Світла" на 24 каналі, під час святкового Вечірнього Богослужіння з Собору Різдва Пресвятої Богородиці. Електронне аранжування Andre Oniskevich

Опубліковано Ruslana Lyzhychko 6 січня 2018 р.

Відео: Руслана - "Отче Наш" (facebook.com/ruslana.lyzhychko.5)

"Українська чудотворна молитва. Ми знайшли давні духовні традиції української молитви. Це молитва на одній ноті, на одному диханні! Українська духовна музика неповторна. Це буде спроба потрапити в той канон, який існував близько тисячі років тому", - розповіла Руслана про свій різдвяний проект.

Раніше повідомлялося, що на Різдво Руслана представить свій новий проект.