ru ua

Сальма Гайєк звинуватила Харві Вайнштейна в домаганнях і погрозах

Сальма Гайєк звинуватила Харві Вайнштейна в домаганнях і погрозах Фото: Miramax Films

Продюсер погрожував вбити актрису

Латиноамериканська актриса Сальма Гайєк розповіла про домагання продюсера Харві Вайнштейна. Вона стверджує, що це відбувалося під час її зйомок у фільмі "Фріда", виробництвом якого займалася студія Вайнштейна Miramax. У цій картині артистка виконала головну роль. Про це повідомляє New York Times.

Гайєк сказала, що від продюсера надходило багато непристойних пропозицій: "Ні - на прохання прийняти з ним душ, ні - на прохання зробити йому масаж, ні - на прохання дозволити його другу голим зробити мені масаж, ні - на прохання зайнятися зі мною оральним сексом, ні - на прохання роздягнутися з іншою жінкою". Вона уточнює, що її відмови пробуджували в Вайнштейні "макіавелліевску лють". При цьому він не підбирав слів і навіть погрожував вбити її, якщо вона не погодиться: "Я вб'ю тебе, не думай, що я не зможу".

Коли продюсер зрозумів, що Гайєк "не збирається отримати роль у фільмі таким чином, яким би він цього хотів", він стверджував, що знайде більш відому актрису для ролі Фріди. Але Сальма залучила до зйомок фільму Едварда Нортона, Антоніо Бандераса і Ешлі Джадд, і здобула омріяну роль. Після цього Вайнштейн поставив їй одну умову: вона повинна була брати участь в сцені сексу з іншою жінкою. Актриса згадує: "Мене почало трясти, почастішало дихання, я почала плакати і не могла зупинитися". Вона зазначила, що відреагувала так не через саму сцену, а через те, що Вайнштейн жадав цього.

USA Today повідомляє, що представник Вайнштейна заперечує всі звинувачення: "Вайнштейн не пам'ятає примусу Сальми до зйомки в еротичній сцені і не був присутній в момент зйомок. Всі інші звинувачення в домаганнях, описані Сальмой, неточні, а свідки подій мають інші спогади про те, що трапилося".