ru ua

Сальвадор Собрал виступив на Євробаченні 2018 після пересадки серця (відео)

Сальвадор Собрал виступив на Євробаченні 2018 після пересадки серця (відео) Фото: (eurovision.stb.ua)

Переможець Євробачення 2017 виступив у фіналі пісенного конкурсу цього року

У гранд-фіналі Євробачення 2018, який проходив у критій арені Алтис-Арена в Лісабоні, виступило 26 країн-учасників. Серед великої кількості пісень і номерів особливе місце на конкурсі було виділено переможцю змагання минулого року Сальвадору Собралу, який нещодавно переніс операцію на серці.

Під час голосування виступив переможець конкурсу минулого року з двома піснями. Як повідомляють місцеві ЗМІ, Сальвадор Собрал виступив через недовгий час після пересадки серця.

Відео: (YouTube/Eurovision Song Contest)

Свою переможну композицію Amar pelos dois співак виконав у дуеті з бразильським автором-виконавцем і гітаристом Каэтану Велозу. Він разом з Жілберту Житловому стояв на чолі музичного руху тропікалія.

Також відомо, що близькі португальського співака Салвадора Собрала завчасно попередили керівництво конкурсу Євробачення про проблеми зі здоров'ям артиста. Організатори пішли назустріч близьким Салвадора, дозволивши з'явитися на конкурсі в Києві лише буквально в останній момент. 8 грудня 2017 року Сальвадор переніс складну операцію з пересадки серця в госпіталі Лісабона.

До речі, в результаті голосування перемогу здобула представниця Ізраїлю Нетта Барзілай з піснею Toy. Слідом за нею йде співачка Елені Фурейра, яка представляла Кіпр. Третє місце посів австрійський виконавець Сезар Семпсон з піснею Nobody But You.

Конкурс проходить щорічно, починаючи з 1956 року, і є одним з найбільш популярних неспортивних заходів у світі з аудиторією до 600 мільйонів глядачів.

Видео: video.rbc.ua