ua en ru

Сексуальні домагання: Джоді Фостер розповіла про домагання свого продюсера

Сексуальні домагання: Джоді Фостер розповіла про домагання свого продюсера Фото: Джоді Фостер (instagram.com/muzchart)

Актриса стала жертвою сексуальних домагань

54-річна американська актриса Джоді Фостер розповіла виданню Harper's Bazaar, що за свою багаторічну кар'єру ніколи не знімала фільми про жінок і не брала участь в проектах, які були зроблені жінками.

"Я ніколи не знімала фільми про жінок. І не знімалася в картинах, які були створені очима жінок. Вже близько 20 років я читаю сценарії про те, як жінки були зґвалтовані або піддалися насильству в дитинстві",— розповіла Фостер.

Актриса не хоче, щоб жінок шкодували і поважали за зґвалтування або домагання. При цьому рік тому вона розповіла про те, як в підлітковому віці опинилася в схожій ситуації. Тоді дівчині було всього 14 років.

"Мій продюсер подзвонив моєму другові у вихідні, коли я залишилась у того в гостях, і прикинувся, що у нас призначена зустріч, про яку я забула. Мама тоді була у від'їзді. Він змусив мене зустрітися з ним, а потім попросив мене зняти піджак і весь одяг, щоб він міг побачити моє тіло. Тоді мій агент підійшов до нього і вдарив його по обличчю", - поділилася артистка.

Нагадаємо, що в жовтні 2017 року десятки жінок звинуватили в сексуальних домаганнях і зґвалтуваннях продюсера Харві Вайнштейна. Після цього аналогічні звинувачення висунули на адресу режисерів Джеймса Тобака, Бретта Ратнера і актора Кевіна Спейсі.

Спейсі запрошував молодих акторів поговорити про їхню кар'єру, при цьому він заготовляв на сцені міні-пікнік з шампанським. Передбачається, що за кількістю жертв Спейсі міг би наздогнати продюсера Харві Вайнштейна.

Читайте також зірку фільму "Людина дощу" звинуватили в сексуальних домаганнях.