ua en ru

Сексуальний скандал з Кевіном Спейсі: стало відомо про долю актора в "Картковому будиночку"

Сексуальний скандал з Кевіном Спейсі: стало відомо про долю актора в "Картковому будиночку" Фото: Кевін Спейсі (Уoutube/oKinoUA TrailersTV)

Компанія Netflix повідомила про своє рішення

Компанія Netflix ухвалила рішення про відсторонення відомого актора Кевіна Спейсі від зйомок у продовженні серіалу "Картковий будиночок". Про це повідомляє тижневик Variety.

Представники американської компанії Netflix мають намір відмовитися від персонажа Кевіна Спейсі в серіалі "Картковий будиночок" після сексуального скандалу, з яким пов'язаний актор.

Знаменитий актор, володар двох "Оскарів" Кевін Спейсі зробив камінг-аут, розповівши шанувальникам про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Публічну заяву він зробив після того, як кілька чоловіків звинуватили актора в сексуальних домаганнях. Одним з перших, хто виступив зі звинуваченнями проти Кевіна Спейсі, став актор Ентоні Рэпп, відомий по серіалу "Стар Трек". Рэпп стверджує, що інцидент на вечірці, де Спейсі намагався спокусити молодого актора стався ще в 1986 році, коли зірці "Стар Треку" було всього 14 років.

Крім Ентоні Рэппа, в сексуальних домаганнях звинуватив актора і Стейсі Вулф.3 листопада Скотленд-Ярд відкрив розслідування за цим фактом.

Продюсер Media Rights Capital прийняв рішення відсторонити Кевіна Спейсі від роботи в п'ятницю, 3 листопада. Джерело, близьке до керівництва компанії, повідомило, що цей крок є юридично необхідним першим кроком до остаточного завершення контракту з Кевіном Спейсі.

Компанія Netflix заявила, що крім того, що актор не буде брати участь у продовженні серіалу "Картковий будиночок", їм доведеться відмовитися і від автобіографічного фільму про Юджина Луїса Видала, відомого американського письменника і драматурга. Кевін Спейсі повинен був зіграти в цьому фільмі головну роль.

На даний момент, компанія ще не прийняла рішення про те, як буде продовжуватися робота над серіалом "Картковий будиночок" без участі Кевіна Спейсі.

Продюсери розмірковують над тим, які зміни слід внести в сценарій серіалу, щоб відмовитися від персонажа актора, або обрати інші, де цей персонаж не фігурує.

Робота над шостим сезоном "Карткового будиночка" також припинена.

Роль Френсіса Андервуда, політичного вбивці в серіалі "Картковий будиночок" принесла Кевіну Спейсі п'ять номінацій на "Еммі" за кращу чоловічу роль і нагороду "Золотий глобус".

Нагадаємо, дев'ять колег по "Картковому будиночку" звинуватили Кевіна Спейсі в домаганнях.