ua en ru

У родині режисера Ельдара Рязанова трапилася жахлива трагедія

У родині режисера Ельдара Рязанова трапилася жахлива трагедія Фото: Ельдар Рязанов (facebook.com TvoyaIstoriya)

Нещастя сталося з прийомним сином режисера

Прийомний син Ельдара Рязанова кінопродюсер Олег Бердюгін, помер у своїй квартирі в Москві. Похорон відбудеться в п'ятницю, 3 листопада, на Троєкуровському кладовищі. Про це повідомляють "РІА Новини".

"Відспівування пройде в п'ятницю в храмі Всіх Святих на Соколі, а прощання і похорон — в той же день на Троєкуровському кладовищі", — повідомили в прес-службі Союзу кінематографістів Росії.

Олегу Бердюгину було 56 років. Відзначається, що він помер ще 31 жовтня. Тіло чоловіка виявила дружина, двері в квартиру були незаперта, пише "Московський комсомолець".

У родині режисера Ельдара Рязанова трапилася жахлива трагедія

Фото: Олег Бердюгін (Олег Бердюгін/ Facebook)

Дружина продюсера викликала швидку допомогу, медики попередньо констатували смерть від серцевого нападу.

За словами дружини Бердюгина, продюсер ніколи не скаржився на проблеми з серцем, але останнім часом переживав за підготовку виставки на честь Рязанова.

Нагадаємо, що сам режисер і актор Ельдар Рязанов помер 30 листопада 2015 року у віці 88 років. Ельдар Олександрович був одружений три рази. Перша дружина Зоя Фоміна була так же режисером. Друга - Ніна Григорівна Скуйбина, працювала редактором на Мосфільмі. І, нарешті, остання дружина Емма Валеріанівна Абайдулліна, киноредактор. Саме з нею режисер прожив у шлюбі до кінця своїх днів. У Рязанова є дочка Ольга Эльдаровна Рязанова, яка закінчила МГУ, є філологом, кінознавцем.

Як раніше повідомлялося, у мережі з'явилися подробиці про причини смерті актора Дмитра Марьянова.