ua en ru

Сергій Лазарєв розповів про свій "роман" з опальною українською співачкою

Сергій Лазарєв розповів про свій "роман" з опальною українською співачкою Фото: Ані Лорак і Сергій Лазарєв (instagram.com anilorak)

Співак прокоментував чутки про інтимний зв'язок з виконавицею

Російський співак Сергій Лазарєв розповів правду про свої стосунки з опальною українською співачкою Ані Лорак. Відзначимо, що зіркам в ЗМІ приписують близькі стосунки. Подробиці про так званий роман виконавець розповів в інтерв'ю журналу Peopletalk.ru.

"Цю плітку я чую постійно, тому що ми дуже близько дружимо. Я вважаю, що вона одна з найкрасивіших дівчат на нашій естраді, неймовірний трудоголік. Дуже багато чекають нашого дуету, плануємо його на 2018 рік. Але Кароліна заміжня — у неї чудовий чоловік, чудова красуня донька Софія, з якою ми чудово ладнаємо. Так що наші відносини дуже теплі, але в рамках розумного з однієї простої причини — Ані Лорак невільна, а я не відводжу з родин", - сказав Лазарєв.

Сергій Лазарєв розповів про свій "роман" з опальною українською співачкоюСергій Лазарєв розповів про свій "роман" з опальною українською співачкоюФото: Лорак і Лазарєв (скріншот/ Телеканал Росія)

Виконавець повідомив, що він не одружений, всупереч тому, що пишуть у пресі.

"до Речі, останнім часом пишуть дуже часто, що я і сам одружений (причому, що вже зовсім маячня, мені приписують одруження як на жінок, так і чоловіків). Я дуже хочу розвіяти цей слух — я не одружений (ні на кого!), і найближчим часом не збираюся. Я дуже спокійно ставлюся до інституту шлюбу, не вважаю, що люди повинні вступати в шлюб, щоб довести свою любов, а дитина може народитися і поза шлюбом, головне, щоб його оточували любов'ю і приділяли увагу. Мої батьки розлучилися, мене виховувала мама, але я ні в якому разі не відчуваю ущербності, тому що мене виховував один батько", - зізнався артист.

Сергій Лазарєв розповів про свій "роман" з опальною українською співачкоюФото: Лазарєв повідомив, що не одружений (instagram.com/anilorak)

Нагадаємо, що українська співачка Ані Лорак дала привід своїм шанувальникам запідозрити, що між нею і російським співаком Сергієм Лазарєвим зав'язалися відносини, які виходять за рамки дружніх. Шанувальники української співачки Ані Лорак вважали, що артистка таємно зустрічається з російським співаком Сергієм Лазарєвим. Їх підозри підігріли спільні фотографії, які Кароліна публікувала на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також відомий продюсер несподівано назвала головну проблему скандальної Ані Лорак.