ru ua

Сестра Меган Маркл потрапила в аварію

Сестра Меган Маркл потрапила в аварію Фото: Саманта Маркл (twitter.com-her.io)

Саманта госпіталізована після аварії в лікарню

Весілля принца Гаррі і Меган Маркл відбудеться 19 травня в каплиці Віндзорського замку. Зведена сестра майбутньої дружини принца Гаррі Саманта Маркл потрапила в аварію. Це сталося 16 травня, жінку госпіталізували в лікарню Флориди.

Як повідомляє TMZ, в результаті удару машини об загороджувальний бар'єр вона зламала щиколотку.

Один Саманти Марк, який перебував за кермом автомобіля, заявив, що аварія сталася з вини папараці. За його словами, машина, в якій перебував фотокореспондент, підрізала їх. В результаті він різко повернув кермо ліворуч і автомобіль врізався у відбійник.

За словами Марка, журналіст здійснив небезпечний маневр, щоб зловити кращий кадр для фото. Поки що офіційно слова одного сестри Меган Маркл не підтвердили.

Сама ж Меган не запрошувала сестру на свдьбу, відомо, що вони не спілкуються більше 10 років.

Нагадаємо, що весілля принца Гаррі і Меган намічена на 19 травня. Вона пройде в каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку. Запрошення на весілля розіслали приблизно 600 гостей.

Читайте також, як у Віндзорському замку готуються до майбутнього весілля принца Гаррі і Меган Маркл, яка відбудеться у суботу, 19 травня. Так, прес-служба королівської сім'ї показала, як проходить підготовка на кухні Віндзорського замку.

Нагадаємо, що у принца Вільяма і Кейт Міддлтон народився син (відео: STYLER.rbc.ua)