ua en ru

Мережу обурив соліст української групи, який назвав Росію "нашою країною"

Мережу обурив соліст української групи, який назвав Росію "нашою країною" Фото: "Время и стекло" (facebook.com/vremyaisteklo)

"Время и стекло" продовжують гастролювати в РФ, незважаючи на військову агресію

Соліст української групи "Время и стекло" Олексій Завгородній опинився в центрі скандалу після того, як в мережі опублікували ролик за його словами на одному з концертів у Росії. Запис, на якому музикант називає РФ своєю країною, виклав Twitter популярний блогер Сергій Наумович.

Відео було знято в дитячому таборі "Зміна" в Анапі, Завгородній звернувся до публіки і назвав їх "майбутнім нашої країни".

"Низький уклін вам, ви прекрасні, ви майбутнє покоління нашої країни", - сказав він зі сцени.


Відео: Завгородній назвав Росію "нашою країною" (twitter.com/sergonaumovich)

"Група "Время и стекло" переїхали в РФ. Коли солісти говорять про Росію, то кажуть, що це "наша" країна", – пише Наумович.

У коментарях користувачі дуже обурені такою заявою і пропонують артистові не повертатися до України, а залишатися в "своїй" РФ.

"Тільки тому не треба. Нехай вся .... їде в "запаребрик" і там залишається!", "Время истекло, але на "Путаник" вони все ж встигли", "Труселя під дощовик... Намагаюся засмутитися, що це від нас поїхало, але не виходить", - пишуть вони.

До речі, посол Канади їздить на роботу в київському метро.