ru ua

У мережі з'явилися подробиці про "спробу суїциду" відомої російської ведучої

У мережі з'явилися подробиці про "спробу суїциду" відомої російської ведучої Фото: Дана Борисова (facebook.com dana.borisova)

Ведуча дійсно приймала медикаменти, але тільки з метою лікування

У мережі з'явилися нові подробиці про "спробу самогубства" популярної російської телеведучої Дани Борисової. Про це передає "Рідус".

Новина про спробу Борисової покінчити життя самогубством прокоментував голова правління Національного Антинаркотичного Союзу і куратор Борисової Микита Лушников.

За його словами, ведуча дійсно приймала медикаменти, але тільки з метою лікування сильного кашлю.

"протягом двох тижнів у неї сильний кашель, лікарі не можуть визначитися з діагнозом, то це від неврології, то бронхіт. Вчора у неї посилився кашель, я їй вислав групу психологів, вона була з ними. Вона випила таблетку для сну, у неї сильно закрутилася голова. Викликали швидку, вона, до речі, приїжджала два рази. Там йдеться про спробу самогубства. Вона просто лікується. У неї проблеми з бронхітом", - сказано в повідомленні Лушнікова.

Лікарі також розповіли, які успіхи колишньою ведучою в боротьбі з наркоманією.

"Зараз у неї не простий період. Вона повинна утвердитись. Знайти себе в житті. Але про наркотики мови не йде, це однозначно. Вона тримається за свою тверезість і свої стосунки з донькою", - каже куратор веде.

Лушников також зазначив, що швидку Борисова викликала не на своє прізвище, "оскільки зараз вона намагається її взагалі не афішувати".

Раніше повідомлялося, що популярна російська телеведуча і світська левиця Дана Борисова намагалася покінчити з собою в Москві.

Російські ЗМІ повідомляють, що у Дани Борисової раніше були серйозні проблеми з алкоголем. Дівчина начебто навіть проходила курс лікування в спеціалізованому центрі для наркозалежних в Таїланді. Нещодавно вона повернулася з клініки.

Однак психологічні проблеми повністю вирішити не вдалося. Емоційний стан телеведучої розхитують сімейні проблеми. Дана стверджує, що її колишній коханий Максим Аксьонов намагається через суд позбавити її батьківських прав і забрати їх дочка собі.