ua en ru

Шість жінок звинуватили у зґвалтуванні режисера "Людей Ікс""

Шість жінок звинуватили у зґвалтуванні режисера "Людей Ікс"" Скріншот: Бретт Ретнер (youtube.com/Entertainment Tonight)

Сам режисер заперечує звинувачення

Відомого американського режисера Бретта Ретнера звинуватили в сексуальних домаганнях. Про це повідомляє видання Los Angeles Times.

В домаганнях зізналися вже шість жінок, в тому числі актриси Олівія Манн і Наташа Хенстрідж.

Актриса і модель Наташа Хенстрідж ("Дев'ять ярдів", "Чужий квиток") звинуватила кінематографіста в примус до орального сексу. За її словами, це сталося на початку 1990-х, коли їй було 19 років, а Рэтнеру — 20. Вони проводили час з друзями і дивилися кіно. Актриса заснула, а коли прокинулася, то виявилося, що всі, крім неї і режисера, пішли.

Шість жінок звинуватили у зґвалтуванні режисера "Людей Ікс""

Фото: Наташа Хенстрідж (spletnik.ru)

"Він фізично приставав до мене. В якийсь момент я здалася, і він зробив свою справу", — сказала Хенстрідж. Відзначається, що після того інциденту в 1990-х роках актриса зробила успішну кар'єру.

Також режисера звинуватили актриси Олівія Манн, Джеймі Рей Ньюман, Кетрін Таун і модель і співачка Ері Сасакі. За їх словами, Ретнер чіплявся до дівчат на знімальному майданчику, на борту літака, на вечірках. Зазначається, що ніхто з них не повідомив про подію в поліцію.

Раніше Олівія Манн писала про те, що трапилося і стверджувала, що режисер був бестактен і використовував її. На що Ретнер пізніше заявив: "Вона тусувалася на зйомках "Після заходу", ну я і переспав з нею пару раз. І забув її. Потім вона прийшла пробуватися до мене в телесеріал, а я її не згадав. Вона розлютилася і почала складати історії про те, як я їв креветки, які вона мені приносила, і онанировал в своєму трейлері".

Інші актриси розповіли про те, що режисер пропонував їм хороші ролі в обмін на сексуальні послуги.

Бретт Ретнер заперечує звинувачення. "Я представляю інтереси містера Ретнера вже два десятиліття. Жодна жінка не пред'являла йому ніяких претензій з приводу сексуальних домагань. Крім того, жодна жінка ніколи не просила і не отримувала ніяких фінансових розрахунків від мого клієнта", - повідомив адвокат кінематографіста Мартін Сінгер, передає spletnik.ru.

На захист Ретнера встали і його колишні помічниці: п'ять асистенток режисера заявили, що він ніколи не дозволяв собі негідної поведінки.

Ретнер зняв такі фільми, як "Червоний Дракон", "Година пік" і "Люди Ікс: Остання битва".

Нагадаємо, що відомого американського актора, кінорежисера та продюсера 80-річного Дастіна Хоффмана звинуватили в сексуальних домаганнях.