ua en ru

Шнуров інтелігентно пояснив шанувальникам, що він не рекомендує пити в Пітері

Шнуров інтелігентно пояснив шанувальникам, що він не рекомендує пити в Пітері Фото: Сергій Шнуров (instagram.com/shnurovs)

Лідер групи "Ленінград" розповів, як потрібно трактувати текст пісні "В Питере - пить"

Російський музикант, лідер скандальної групи "Ленінград" пояснив своїм шанувальникам, як треба розуміти його пісню "В Питере - пить".

За його словами, пити в Пітері, це не рекомендація, а особистий досвід героя. Про це він написав на своїй сторінці в Instagram.

Шнуров пояснив, що герой пісні ділиться "своїм особистим досвідом, не претендуючи на об'єктивність, а швидше навіть їй опонуючи".

"Нагадаю, що в пісні "В Питере - пить" розповідь ведеться від першої особи, де герой ділиться з нами своїм особистим досвідом, не претендуючи на об'єктивність, а швидше навіть їй опонуючи. Це його екзистенція. Перебуваючи в різних містах Росії, вона витягала з потоку сущого ті риси й прикмети, які для героя були пов'язані з його суто особистим переживанням і проживанням. Вони, ці переживання, різко контрастують з об'єктивними словами путівників, виставляючи суб'єктивне, особисте, внутрішньо на перший план", - написав музикант.

alt Скріншот поста облікового запису instagram.com/shnurovs

Він також додав, що він не рекомендує у своїй пісні пити в Пітері, так як "дієслова використовуються тут не в наказовому або рекомендаційному відмінку, а в абсолютно невизначеній формі".

Відео: Клип "В Питере - пить" (youtube.com/channel/Leningrad)

Раніше Шнуров відмовився співати без мата.