ru ua

"Шо з-пiд дуба": Бекхем використав пісню українського гурту в рекламі свого бренду

"Шо з-пiд дуба": Бекхем використав пісню українського гурту в рекламі свого бренду Девід Бекхем (фото: facebook.com/Beckham)

Замовник ролика наполягав саме на пісні "ДахаБраха"

Відомий британський футболіст Девід Бекхем використав одну з пісень українського гурту "ДахаБраха" в рекламному ролику своєї торгової марки House 99.

"Той випадок, коли ДБ i DB зустрічаються разом! Музика "ДахаБраха" гострим лезом стильно голить десятки чоловіків на чолі з Девідом Бекхемом! Композиція "Шо з-пiд дуба" в рекламі House 99 By David Beckham!" - йдеться на Facebook-сторінці української етно-хаос-групи.

Відео з YouTube/HOUSE 99

"Шо з-пiд дуба": Бекхем використав пісню українського гурту в рекламі свого бренду

Скріншот коментарів (facebook.com/DakhaBrakha)

Менеджер "ДахаБраха" Ірина Горбань розповіла, що у авторів реклами були плани саме на цей трек.

"Вибір дуже конкретний і чіткий - вони відразу надіслали чорновий монтаж з цією музикою. На скільки я розумію, у виробників ролика були й інші варіанти, проте замовник вибрав і наполягав саме на нашій пісні. Про професійні заслуги Бекхема краще питати Марка - він у нас футбольний фахівець, для нас - дівчат, він насамперед красунчик", - розповіла Ірина в коментарі виданню Karabas Live.

Зазначимо, що Бренд House 99 Девіда Бекхема спеціалізується на продуктах тільки для справжніх чоловіків, які включають засоби по догляду за шкірою і волоссям.

В базову лінію входить 21 засіб: скраб для бороди, ущільнюючий шампунь, зволожуючий гель для татуювань тощо.

До речі, кліп української співачки б'є рекорди на YouTube.

Раніше президент України Петро Порошенко назвав свій топ-7 пісень українських виконавців, які в 2017-му йому сподобалися найбільше.