ru ua

Шовковський пояснив, чому він втік із зустрічі з уболівальниками

Шовковський пояснив, чому він втік із зустрічі з уболівальниками Фото: Олександр Шовковський

Футболіст відверто розповів правду про своє особисте життя

Колишній воротар київського "Динамо" Олександр Шовковський повідомив, що його сім'я протягом останніх шести місяців піддається серйозному тиску, тому він втік із зустрічі з уболівальниками після питання про колишню дружину. Коментар футболіст опублікував на своїй Facebook-сторінці.

"По закінченню, я вирішив приділити увагу всім вболівальникам, щоб сфотографуватися з ними і роздати всім охочим автографи. І коли вже були задоволені всі бажаючі отримати автографи і велика частина вболівальників, які хотіли сфотографуватися в зал таки проникли ці корумповані Альонової і її дуже близького друга, громадянина РФ Євланчика С. С. особи, що представляють, як вони кажуть, "Актуальну Правду". Вони переслідують мене і мою сім'ю вже протягом півроку і поширюють недостовірну інформацію. Але саме мерзенне, що вони зробили – це приїхали до моїх 70-річних батьків і намагалися вдертися в їх квартиру, ображали їх", - написав Олександр.

Неактуальна Неправда напередодні зустрічі з уболівальниками на стадіоні ім. Валерія Васильовича Лобановського "Динамо" я...

Опубліковано Олександром Шовковським 21 лютого 2017 р.

Нагадаємо, що зоряний голкіпер зробив несподівану заяву про українську мову.