ua en ru

Шварценеггер зробив відверту заяву про братів Кличко

Шварценеггер зробив відверту заяву про братів Кличко Фото: Арнольд Шварценеггер (Кадр з відео Youtube-каналу ARD)

Відомий актор назвав українців легендарними спортсменами

Американський спортсмен, актор і політик Арнольд Шварценеггер виступив з яскравою промовою на честь братів Кличко під час вручення престижної німецької премії Bambi-2017.

"Зазвичай я ненавиджу людей, які вище мене. Але я люблю братів Кличко. Вони великі спортсмени. І вони дуже розумні. Вони люблять повертати людям назад. Вони не тільки беруть, але ще і віддають", - заявив він.

Відео: промова Арнольда Шварценеггера на Bambi-2017 (Youtube/ARD)

Після почутого Володимир Кличко подякував своєму другу за приємні слова і заявив, що без підтримки важко чого-небудь досягти.

"Перемог не може бути без союзників. Без таких друзів, як Арнольд, як мої батьки, як бій брат, як мої фанати. Без них я б не досяг тих вершин, які мені підкорились", - сказав Кличко.

Відзначимо, що Володимир Кличко отримав премію Bambi 2017 в області спорту.

До речі, раніше відомий у всьому світі український боксер Володимир Кличко, який виступав у важкій ваговій категорії, знову вийшов на ринг. Відповідний відеозапис був опублікований на сторінці колишнього чемпіона у соцмережі Instagram.

Кличко показав перше за тривалий період тренування, і повідомив, що перебуває у чудовій формі. "Привіт, народ! Приємно знати, що у мене все ще виходить. Годі спекулювати", - написав 41-річний спортсмен під роликом.