ua en ru

Скандальна Ані Лорак виступила в Києві

Скандальна Ані Лорак виступила в Києві Фото: Ані Лорак (instagram.com-anilorak)

Виконавиця не співала в Україні з 2014 року

Співачка Ані Лорак, яка живе і гастролює в Росії, приїхала в Київ і заспівала пісню "Ти ще любиш" на концерті в честь 15-річчя FREEDOM BALLET. Захід відбувся 14 листопада у палаці "Україна".

Привітати балет з ювілеєм прийшло чимало зірок, серед яких Віра Брежнєва, Наталія Могилевська, Ірина Білик та багато інших. Головною гостею вечора назвали Лайму Вайкуле. Але насправді головною подією став виступ Ані Лорак, яка не давала концертів в Україні з 2014 року, передає "Сегодня".

Скандальна Ані Лорак виступила в КиєвіФото: Ані Лорак у Києві (segodnya.ua)

На сцену Ані Лорак вийшла у чорному комбінезоні з асиметричним вирізом, а зібрала волосся у високий хвіст. Глядачі кричали співачці"Молодець" і довго не відпускали зі сцени. Лорак сказала, що їй дуже приємно знаходиться в Києві.

Як раніше писав Styler, українська співачка Ані Лорак, яка живе і виступає в Росії, заявила про закінчення свого п'ятирічного гастрольного туру "Кароліна".

Читайте також скандальна українська співачка Ані Лорак отримала похвалу від свого наставника, російського естрадного співака Філіпа Кіркорова. Він заявив, що фігура Кароліни Куєк (справжнє ім'я українки) - приклад ідеальної жіночої фігури. Такою думкою 50-річний співак поділився в інтерв'ю kp.ru.