ua en ru

Скандальний російський критик дав несподівану характеристику творчості Ані Лорак

Скандальний російський критик дав несподівану характеристику творчості Ані Лорак Ані Лорак / Колаж РБК-Україна

Отар Кушанашвілі розкритикував російськомовні пісні Кароліни

Скандальний російський журналіст і критик Отар Кушанашвілі заявив, що Ані Лорак набагато краще співає українською мовою, ніж російською. Про це він написав у своїй колонці на сайті "Собеседник.ru".

"У Ані Лорак найкрасивіше обличчя серед слов'янських співачок (Настя Каменських випише мені ляща при зустрічі), у неї один з найкрасивіших голосів серед слов'янських співачок (Повалій образиться, Джамала фиркне), але те, що вона співає російською мовою, у порівнянні з тим, що вона співає рідною, мовою, по-українськи, - похмура безтолоч (за рідкісним винятком)", - зазначив Кушанашвілі

Правда, пізніше Кушанашвілі спробував виправдатися за різкість.

"Я вже тиждень безперервно слухаю, які вона виробляє фіоритури рідною, навіть намагаюся їй підспівувати піаніссімо, і у мене стійке відчуття, що російською вона співає виключно для наживи, а розкішні п'єси на мові - заради блаженного почуття польоту", - написав він.

Скандальний російський критик дав несподівану характеристику творчості Ані Лорак

Фото: Отар Кушанашвілі (instagram.com/otar.kushanashvili)

"Тобто, коли вона непогано співає російською, відразу розумієш, що вона хоче здобути схвалення у Крутого і Кіркорова, але коли вона співає пісеньку "Посмішка", це виглядає чудово і нещадно, стає очевидним, що вона в ладах з небесною гармонією. Співає на своєму - добра фея, співає по-російськи - достеменно ерінія, прорахована, плоска", - резюмував Кушанашвілі.

До речі, Ані Лорак відсвяткувала Великдень у Києво-Печерській Лаврі.