ru ua

Померла народна артистка України Ірина Буніна

Померла народна артистка України Ірина Буніна Фото: Ірина Буніна (УНІАН)

Актрисі місяць не дожила до свого дня народження

Померла народна артистка України Ірина Буніна, якій було 77 років. Про смерть актриси повідомив театральний критики і публіцист Олег Вергеліс на своїй сторінці в Facebook.

"Пішла з життя Ірина Баніна... Видатна українська актриса, народна артистка України. Муза Леся Сердюка і Миколи Гриценка. Малкольм Макдауелл називав її "українською Анною Маньяні", - написав він.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/oleg.vergelis

"У серпні їй було б 78. Вона багато років працювала в театрі Лесі Українки. Блискуче зіграла в популярних фільмах "Артист из Кохановки", "Вечный зов", "Грачи". Останні роки хворіла, були складні операції. Буніна - мати актриси Анастасії Сердюк і бабуся молодої актриси Клавдії Дрозд (їм наші співчуття...). Ірина Олексіївна - незбагненна актриса, яку я дуже-дуже любив. І буду любити", - додав критик.

Ірина Буніна за свою акторську кар'єру зіграла в 48 фільмах і телесеріалах, а також у багатьох постановках Київського драматичного театру ім. Лесі Українки.


Відео: Ірина Буніна в кіно (youtube.com/rubaha36)

Її можна побачити в таких фільмах, як "Два роки над прірвою", "Щовечора об одинадцятій", "Останній день", "Спогад", "Сімейне коло" та інші. Останньою роботою актриси стала картина "Білі троянди надії" 2011 року.

Раніше помер учасник української групи "Фантом-2" Роман Матіяш.