ua en ru

Помер відомий американський актор

Помер відомий американський актор Фото: Ренс Ховард (ru.wikipedia.org)

Син артиста володар двох премій "Оскар"

Актор Ренс Ховард помер. Американському артистові було 89 років. Про це повідомив в Twitter його син - режисер Рон Ховард.

Він зазначив, що його батько відрізнявся вмінням "дотримуватися балансу між амбіціями і високою моральністю". Режисер також написав, що тяга його батька до акторського мистецтва зіграла ключову роль у тому, як склалася доля інших членів його сім'ї.

Його акторська кар'єра почалася в кінці 1940-х років. Він знявся в загальній складності понад 270 фільмах і серіалах. В останні роки він часто виконував ролі у картинах, знятих Роном Ховардом. У їх числі "Аполлон 13" (Apollo 13, 1995), "Нокдаун" (Cinderella Man, 2005), "Ігри розуму" (A Beautiful Mind, 2001).

Серед серіалів, в яких знімався актор, "Секретні матеріали" (The X Files), "Співаючі в тернику" (The Thorn Birds), "Швидка допомога" (ER). Ренс Ховард виконував здебільшого другорядні та епізодичні ролі. Його другий син - Клінт Ховард також є актором.

Режисер Рон Ховарда (син актора - Ред.) дворазовий володар премії "Оскар". У число його робіт, що здобули популярність, також входять фільми "Гонка" (Rush, 2013), "Ангели і демони" (Angels & Demons, 2009), "Код да Вінчі" (The Da Vinci Code, 2006).

Як раніше повідомлялося, стало відомо, де поховають Дмитра Хворостовського.