ru ua

Помер сатирик Михайло Задорнов

Помер сатирик Михайло Задорнов Фото: Михайло Задорнов (youtube.com/Задор ТВ)

Гуморист довгий час лікувався від раку головного мозку

Помер російський сатирик Михайло Задоронов. Йому було 69 років. Про смерть артиста повідомляють російські ЗМІ.

Письменник страждав від онкології, проходив курс лікування від ракової пухлини головного мозку. Як стало відомо в червні 2017 року, він вирішив відмовитися від процедур, які називав виснажливими і марними, заради того, щоб побути в колі рідних.

З осені 2016 року Задорнов відміняв виступи через хіміотерапії. У жовтні 2016-го у Задорнова трапився епілептичний припадок прямо під час творчого вечора на сцені ДК "Меридіан", його відвезли на швидкій прямо з виступу.

Задорнов народився в 1948 році в латвійській Юрмалі, за свою творчу кар'єру він написав більше десяти книг в жанрі ліричних і сатиричних оповідань, подорожніх заміток, нарисів.

Михайло Задорнов широко відомий критичними висловлюваннями на адресу сучасної західної (передусім американської) культури і способу життя. В знак протесту проти дискримінації збірної Росії на Зимовій Олімпіаді 2002 року анулював американську візу (за іншими джерелами — був позбавлений візи з забороною на в'їзд в США.

Як раніше повідомлялося, у Росії померла донька актриси Людмили Гурченко Марія Корольова. Вона померла на 59-му році життя, причину смерті поки не називають, передає Starhit.