ua en ru

Смерть Марьянова: в мережі озвучили причину смерті актора

Смерть Марьянова: в мережі озвучили причину смерті актора Дмитро Марьянов (Скріншот/ Фільм "Вибивала")

Повідомляється, що за кілька тижнів до смерті Марьянов був в запої

У мережі з'явилися подробиці про причини смерті актора Дмитра Марьянова. Стверджується, що причиною загибелі стало неправильно призначене лікування, яке не врахував нібито наявні у артиста шкідливі звички, передає Telegram-канал Mash.

Повідомляється, що за кілька тижнів до смерті Марьянов був у запої, внаслідок чого, за вживання алкоголю у великих кількостях, у нього загусла кров. Для поліпшення ситуації, як повідомляється, лікарі призначили пацієнту розріджують кров кошти.

Проте раніше Марьянову був поставлений діагноз тромбоемболія", продовжує Mash. При такому захворюванні вживання препаратів, що перешкоджають загустінню крові, може бути небезпечним і навіть фатальним. Стверджується, що саме з цієї причини і відірвався тромб, який в результаті вбив артиста.

Раніше повідомлялося, що у Марьянова був тромбофлебіт глибоких вен лівої гомілки і тромбоемболія нижньої порожнистої вени, а причиною смерті називали розрив стінки лівої загальної клубової вени.

Зараз розглядається дві версії трагедії - це несвоєчасне прибуття швидкої медичної допомоги та надання не відповідають вимогам безпеки послуг реабілітаційним центром, в якому знаходився Марьянов.

Як раніше писав Styler, медики розкрили шокуючу правду про причину смерті російського актора Дмитра Марьянова, який помер по дорозі в лікарню.