Смерть Марьянова: у мережі з'явився запис неоднозначної розмови з диспетчером "швидкої"

Середа 18 жовтня 2017 15:08
Смерть Марьянова: у мережі з'явився запис неоднозначної розмови з диспетчером "швидкої"
Фото: Дмитро Марьянов (instagram.com jam102fm)

Артист помер по дорозі в лікарню

У мережі з'явився запис розмови друга покійного російського актора Дмитра Марьянова з диспетчером швидкої допомоги. Аудіо опублікував Телеграм-канал Mash.

"Це запис розмови диспетчера швидкої допомоги в Лобні і одного актора Дмитра Марьянова. Моз Мособласти заявив, що все було в порядку. Ви зараз почуєте, що таке порядок на думку нашого Моз. Відразу стає зрозуміло, чому його не встигли врятувати. На зв'язку - хабалиста диспетчер Ольга", - прокоментували ролик автори публікації.


Відео: Запис розмови із диспетчерами "швидкої" (youtube.com/Вячеслав Жайворонок)

Друг актора повідомив диспетчеру, що у актора болить нога через тромб. Далі послідував питання про те, чи пив артист. Його приятель повідомив, що Марьянов не вживав алкоголь вже два тижні.

Повідомляється, що один актора викликав "швидку" о 18 годині 47 хвилин. У 19 годин і 7 хвилин заявник скасував свій виклик і повідомив, що відвезе Марьянова в лікарню сам. Між першим дзвінком і відмовою пройшло 20 хвилин, протягом яких "швидка" так і не приїхала.

Раніше з'явилися подробиці смерті російського актора Дмитра Марьянова.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся