ru ua

Смерть Шона Карра: стало відомо, якою хворобою страждав колишній зять Тимошенко

Смерть Шона Карра: стало відомо, якою хворобою страждав колишній зять Тимошенко Фото: Шон Карр та Юлія Тимошенко

Названа причина смерті 49-річного музиканта

Причиною смерті колишнього зятя Юлії Тимошенко, байкера і музиканта Шона Карра стали ускладнення хвороби печінки. Про це розповів його друг Кевін в коментарі ТСН.

"У нього була хвора печінка. Він був госпіталізований кілька разів. Нещодавно був у лікарні з подвійною пневмонією. І в нього були справи в Празі, він поїхав в Прагу і знову захворів, потрапив в госпіталь і на тому кінець", - розповів британський друг загиблого.

Інший друг байкера Раймонд Девіс МакРоббі розповів виданню "Вести", що Шон Карр помер у лікарні від внутрішніх крововиливів, які стали наслідком тривалих проблем зі здоров'ям.

Варто відзначити, що дату прощання з Карром поки не визначили.

Нагадаємо, 49-річний музикант, колишній чоловік дочки Юлії Тимошенко Євгенії, пішов з життя 8 січня 2018 року в Празі, де нещодавно відкрив байкерський клуб.

Близький друг Карра, Раймонд Девіс МакРоббі, розповів, що в Шона тривалий час були проблеми зі здоров'ям. В останні дні він перебував на лікуванні у празькій клініці внутрішніх кровотеч, де помер вранці 8 січня. Поруч знаходилася його дочка Шарлі.

Після кремації, Шарлотта відвезе урну з прахом музиканта в Британію, де пройдуть похорони.

До речі, Юсупова висловила співчуття у зв'язку зі смертю екс-зятя Тимошенко.