ru ua

Соліст групи "Руки вверх" схуд до невпізнання

Соліст групи "Руки вверх" схуд до невпізнання Фото: Сергій Жуков (rukivverh.ru)

Співак подякував близьких за підтримку у його вирішенні

Соліст групи "Руки вверх" Сергій Жуков продемонстрував результат свого стрімкого схуднення. Співак скинув вагу за три місяці і це дуже помітно.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram. Також виконавець подякував свою дружину і сім'ю за підтримку під час схуднення.

"Пост мотивації.Так я виглядав ще в березні. Я щасливий, що Любов, Віра і Сила волі допомогли мені зрозуміти, що займатися треба не схудненням, а здоров'ям! Як тільки ти починаєш це усвідомлювати, розуміти і приймати, з'являється Сенс і Бажання і Успіх! Спасибі всім моїм рідним і близьким за підтримку. Це було і є непросто. Спасибі нашим друзям і нашим хрещеним за напрям і Шлях. Це ще не кінець, а тільки початок. Цілі поставлені, робота триває! Не зупинятися на досягнутому і йти вперед - моя програма на найближчі роки! Мені потрібна ваша підтримка друзі! Давайте підтримувати один одного і займатися своїм здоров'ям разом. Адже нічого немає краще, ніж здорові тато й мама, які стільки добра і щастя можуть принести в свої родини!", - написав Жуков.

altСкріншот з .instagram.com/sezhukov

Як раніше повідомлялося, Аніта Луценко повеселила способом схуднення на 7 кілограмів за тиждень.