ua en ru

Соліст Ріаnобой показав свій найкращий подарунок на день народження (відео)

Соліст Ріаnобой показав свій найкращий подарунок на день народження (відео) Фото: Дмитро Шуров (instagram.com/dmitry_shurov)

Музикант поділився з шанувальниками зворушливим відео

Відомий український музикант, піаніст, соліст проекту Ріаnобой, а також суддя 8 сезону "Х-фактора" Дмитро Шуров показав найкраще привітання з днем народження. Про це музикант розповів на своїй сторінці в соцмережі Instagram, опублікувавши відповідне відео.

Син піаніста Лев зворушливо привітав свого батька, якому у вівторок, 31 жовтня, виповнюється 36 років.

За словами Шурова, найкраще привітання він отримав поштою.

Відео: Подарунок Дмитру Шурову (instagram.com/dmitry_shurov)

"Спасибі всім за привітання, але найкрутіше за сьогодні я вже отримав поштою. Навіть якщо Bjork вирішить зі сцени привітати - це не буде так круто", - зазначив музикант.

В коментарях багато користувачів мережі привітали піаніста з його іменинами.

Свій 36-й день народження Шуров святкує на концерті Bjork.

"Що ще потрібно людині в день народження: кава, вино, місцевий харчо, сонце і концерт Bjork ввечері. Thank you life, for having me", - написав іменинник.

Соліст Ріаnобой показав свій найкращий подарунок на день народження (відео)

Скріншот поста (instagram.com/dmitry_shurov)

До речі, Дмитро Шуров показав Україну своєї мрії в новому кліпі.

Група "Ріаnобой" презентувала кліп на пісню "Полуничне небо", яку українці вже встигли охрестити найромантичнішою роботою судді шоу Х-Фактор Дмитра Шурова. Режисером відео виступила Анна Бурячкова.

"Коли я сказав, що слоганом кліпу "Полуничне небо" можна взяти слова Т. Г. Шевченка " і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь", мене затролила вся команда. А вийшло, я влучив в десятку. Україна дивовижна, мультикультурна країна, яка знаходиться між сходом та західом. В кліпі на "Полуничне небо" ми хотіли показати емоційно, культурно та естетично різну, але таку ідеальну та прекрасну в нашій уяві Україну, де є місце всім - художникам й бізнесменам, гарним й не дуже людям будь-якого віку та віросповідання", - розповів Шуров.

За словами музиканта, "тільки країна, в якій гідно та впевнено відчувають себе люди всіх мастей, може вважати себе цивілізованою та успішною".