ua en ru

"Цього року я народилася": співачка СолоХа розповіла, чим її вразив 2017-й рік

"Цього року я народилася": співачка СолоХа розповіла, чим її вразив 2017-й рік СолоХа (фото: РБК-Україна)

Українська виконавиця підбила підсумки року, що минає

2017 рік для СолоХи став дуже важливим, тому що саме цього року українці познайомилися з її веселими піснями. Про це артистка розповіла в коментарі для Styler напередодні новорічних свят.

"Цього року я народилася як проект, дякуємо Володимиру Бебешко. Ми зняли три кліпи, записали біля 20 пісень, об'їздили майже всю Україну з гастролями, я познайомилася з українцями з середини, я побачила, як живуть люди не тільки в великих містах, а й в маленьких містечках, селах. Я дуже задоволена цим роком", - зізналася співачка.

"Цього року я народилася": співачка СолоХа розповіла, чим її вразив 2017-й рік

Фото: СолоХа (РБК-Україна)

За словами артистки, в новорічну ніч вона планує працювати. У неї заплановані декілька виступів. А вже десь другого січня зірка планує з чоловіком і донькою полетіти на відпочинок.

"Хочеться, щоб в Україні був мир, була злагода. І надалі, щоб було тільки краще", - бажає на наступний рік співачка.

Відео: СолоХа - Стьопа (YouTube/СолоХа)

Відзначимо, що співачка СолоХа завжди виглядає яскраво. Здебільшого вона акцентує увагу на національному вбранні. Її фірмова відзнака - пов'язка на голову під назвою "солоха", дизайн якої вона сама розробляє.

"Солоха мого власного виконання. Все я шию на замовлення. Я нічого майже не купую в магазині, тому що все повинно бути индивідуально. Навіть ця сукня, цей пояс, все - українське", - коментує артистка.

"Цього року я народилася": співачка СолоХа розповіла, чим її вразив 2017-й рік

Фото: СолоХа (РБК-Україна)

Привітання з Новим 2018 роком від СолоХи:

"Я вітаю вас, мої хороші українці. Щодня у капусті хай плаває шкварка, а поруч хай буде і пляшка, і чарка. Щоб не зустрічали пустого відерця. А всіх посилали від щирого серця. Ваша СолоХа".

Видео: СолоХа. Підсумки року (Styler.rbc.ua)

Нагадаємо, Оля Полякова похвасталась личными достижениями 2017-го года.