ua en ru

Сосєдов назвав репертуар Ротару "відвертим шлаком"

Сосєдов назвав репертуар Ротару "відвертим шлаком" Фото: Софія Ротару

Виступ зірки на новорічному "вогнику" довів, що її пісні котяться в прірву

Російський музичний критик Сергій Сосєдов, добре відомий в Україні як суддя шоу Х-фактор, назвав співачку Софію Ротару "здурілою" і "далекою від творчості". Таку заяву він зробив, коментуючи новорічний виступ зірки на "Першому каналі" виданню "Дни.ру".

"Мені прикро за Софію Ротару. Після смерті свого чоловіка – прекрасного музиканта Анатолія Євдокименка – вона виявилася дезорієнтована в тому музичному матеріалі, який їй пропонують. Анатолій був їй гарним порадником у цьому. Оскільки сама Соня – не музикант, вона тільки співачка, яка погано розбирається в музичному стилях і жанрах. Ви послухайте, що вона співає сьогодні – якийсь жах, типу "Океана твоей любви", - вважає Сосєдов.

За словами критика, за останні роки Ротару випустила тільки дві більш-менш пристойні пісні – "Біла зима" і "Білий танець".

"Все інше – відвертий шлак. У неї були прекрасні речі, написані композитором Тухмановим, Кирияком, Теодоровичем, Матецьким, Бабаджаняном – "Поверни мені музику", "Лаванда", але все в минулому. У мене таке відчуття, що сьогодні Ротару хтось просто рухає з верховної влади, тому що співачка в її нинішньому стані дуже далека від творчості", - уклав він.

До речі, фронтмен "Бумбоксу" висунув жорсткі звинувачення "Дождю".