Сотник пояснив, чому "втік" із РФ не в Україну

STYLERЗірки        25.09.2016 - 12:50
Фото: Олександр Сотник - російський журналіст (ixtc.org)
Фото: Олександр Сотник - російський журналіст (ixtc.org)

Журналісту навіть пропонували роботу на одному з українських телеканалів

Російський журналіст Олександр Сотник, який покинув РФ після погроз за антипутінські сюжети, зізнався, чому його новим притулком стала Грузія, а не Україна.

"Я не поїхав в Україну не тому, що я не поважаю цю країну, і не тому, що мене не кличуть. Просто, на відміну від українських законів, грузинські закони дозволяють мені не просити політичного притулку, не відмовлятися від російського громадянства і при цьому перебувати тут 360 днів на рік. Тому я зупинився на Грузії", - заявив він в інтерв'ю "Апострофу".

Сотник зазначив, що дуже любить Україну і продовжить виступати в її підтримку. Він також готовий співпрацювати з незалежними українськими ЗМІ.

"Ще рік тому мені надходила пропозиція. Я навіть зустрічався з представниками одного з українських телеканалів. Але просто, як кажуть, щось пішло не так. Я не буду зараз розповідати про це. Я, зрозуміло, анітрохи не ображений. Я як поважав цей телеканал, як поважав журналістів, що працюють в Україні, так і продовжую поважати. І, звичайно ж, я завжди відкритий до співпраці з нормальними виданнями, з нормальними телеканалами, з нормальними інтернет-ресурсами", - сказав він.

До речі, художник висміяв новий кліп Чичеріної.

 

 

On Top