ua en ru

"Спи**или": російський співак пояснив, чим схожі Росія та Україна

"Спи**или": російський співак пояснив, чим схожі Росія та Україна Фото: Олексій Лебединський (Скріншот)

Артист розповів про випадки крадіжки в країнах

В Україні і Росії громадяни тільки й думають, як що-небудь вкрасти. Населення живе одним днем і не дбає про майбутнє. Про це у Facebook повідомив російський співак Олексій Лебединський, відомий як Професор Лебединський.

Артист розповів, як в районі столиці, де він проживає процвітає злодійство.

"Я кілька місяців живу в Києві, в межах міста, в районі приватних будинків Осокорки, прямо на березі Дніпра, де стоять сотні розкішних і всяких різних будиночків. Дорога в одну смугу з безліччю поворотів, за якими не видно ні людей, ні зустрічних машин - весь час аварії, калічать пішоходів і велосипедистів. Спроба мешканців встановити сферичні дзеркала на поворотах, як в цивілізованих країнах, закінчилася тим, що їх спи*дили рівно за один день. Все абсолютно так само, як в Росії, один в один", - розповідає музикант.

Лебединський зазначає, що безкарною крадіжкою займаються практично всі, від самого низу, "краде старі панталони у своїх сусідів, до найвищих чинів, що крадуть мільярди у цілих народів".

"Хто думає про свої країни в майбутньому? Ніхто, лише порожні літери брешуть в ЗМІ про якийсь патріотизм і любов до свого народу і батьківщини. Справжніх патріотів - одиниці. Більшість живе в режимі "вижити" і "це не моя справа". Інші вірні лише одному - "спи*дить". Ось і спи*дили. І майбутнє своїх країн, і майбутнє своїх дітей", - додав він.

До речі, російський співак жорстко висловився про жахливі помилки РФ.