ua en ru

"Сперечатися з ним марно": російський музикант розповів, як позбутися від Путіна

"Сперечатися з ним марно": російський музикант розповів, як позбутися від Путіна Фото: Олексій Лебединський (facebook.comProfessorLebedinsky)

Артист вважає, що опозиція використовує неправильні методи

Російський музикант Олексій Лебединський, більше відомий як Професор Лебединський, заявив, що Володимира Путіна потрібно ізолювати або усунути. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"До кінця року хочу відзначити один вбивчий факт: що б не говорили, що б не робили російські опозиціонери, за минулі багато років путінська влада не зрушила ні на міліметр і навіть не похитнулася, не поніс покарання ні сам Путін і жоден злочинець з численною путінської кодло", - зазначив він.

"Що це значить? Значить, не тими методами діє опозиція, раз толку нуль. Це зло не можна вмовити, присоромити, сперечатися з ним теж марно. Його тільки можна фізично ізолювати або усунути. Всім світом, раз у самих кишка тонка", - додав музикант.

Професор Лебединський зазначив, що він любить свою батьківщину і там залишилися адекватні співвітчизники, правда дуже маленький відсоток.

"Сперечатися з ним марно": російський музикант розповів, як позбутися від Путіна

Скріншот поста (facebook.com/ProfessorLebedinsky)

"Тому що йти ні з ким. Жалюгідні десятки справжніх плюс тисячі придурків, що здадуть своїх на першому ж горбку або знайдуть собі чергового лідера-божка для челобітья. І залишається в сухому залишку вічне питання - з ким і за кого боротися? І я, істинно любляча свою Росію і маленький відсоток мислячих адекватних співвітчизників, все ближче до жахливого і самому прикро рішенням - "так гори воно все вогнем, бл*дь", - підсумував музикант.

Раніше російський співак пояснив, чому в РФ не бачать своєї провини перед Україною.