ua en ru

Стала відома причина смерті зірки фільму "Один вдома"

Стала відома причина смерті зірки фільму "Один вдома" Фото: Джон Херд і Кетрін О'Хара у фільмі "Один вдома 2: Загублений у Нью-Йорку" (imdb.com)

Актор помер у липні на 72 році життя

Судмедексперти визначили причину смерті актора Джона Херда, який зіграв батька головного героя фільмів "Один вдома" і "Один удома-2". Про це повідомляє видання TMZ.

Джон Херд помер в результаті серцевого нападу. У актора констатували "раптову серцеву смерть через атеросклеротичну і гіпертонічну хворобу серця". Такий висновок було дано в медустанові Santa Clara County Medical Examiner's Office в Фрутдейлі.

Перед тим Херду зробили операцію на спині, але медики кажуть, що вона не вплинула на смерть актора.

Тіло Джона Херта знайшла покоївка готелю в Пало-Алто в Каліфорнії, де він перебував після виписки з лікарні. Жінка викликала поліцію і медпрацівників, які констатували смерть зірки.

Джон Херд зіграв понад 150 ролей, зокрема, в серіалах "Клан Сопрано", "Зоряний крейсер "Галактика" і "Закон і порядок". Одна з найвідоміших робіт актора - роль Пітера МакКаллістера в культових комедіях "Один вдома" і "Один вдома-2: Загублений у Нью-Йорку". Також він зіграв у фільмах "Пробудження", "На лінії вогню" та інших.

Раніше помер легендарний кантрі-музикант Глен Кемпбелл.