ua en ru

"Стала більш вразливою": Джамала зізналася, як поєднувала перші дні материнства з роботою

"Стала більш вразливою": Джамала зізналася, як поєднувала перші дні материнства з роботою Фото: Джамала (facebook.com/jamalaofficia)

Співачка розповіла про труднощі кар'єри під час материнства

Знаменита українська співачка Джамала розповіла ведучій "Голосу країни" Катерині Осадчій, як поєднувала зйомки на цьому шоу з першими днями материнства, передає ТСН.

Зіркова мама зізналася, що під час прямих ефірів її чоловік приїжджав на знімальний майданчик разом з дитиною, щоб вона нагодувала сина.

"Материнство надихає, тому я знаходжу час на все: для мене дійсно важлива кар'єра і почесно бути тренером такого масштабного проекту. Під час вагітності я стала більш вразливою, мені хотілося плакати від щастя, ігри бенду, неймовірних декорацій, виступів учасників. Чуттєвість у восьмому сезоні ("Голосу країни) зашкалювала", - каже Джамала.

"Стала більш вразливою": Джамала зізналася, як поєднувала перші дні материнства з роботою

Фото: Джамала (РБК-Україна)

У свою чергу, другий ведучий проекту "Голос країни" Юрій Горбунов додав, що спостерігаючи за Джамалою, згадав вагітність своєї дружини Катерини Осадчої.

"Я дивився на Джа і розумів, що в минулому році і Катя так само реагувала на виступи вокалістів, а ліричні пісні викликали у неї сльози", - зізнався Юрій.

Раніше повідомлялося, що Джамала зізналася, що хотіла б народити ще одну дитину.

Цікаві факти про Джамалу