ua en ru

Стало відомо, які суми вимагають українські зірки за новорічні корпоративи в РФ

Стало відомо, які суми вимагають українські зірки за новорічні корпоративи в РФ Колаж РБК-Україна

Наші артисти отримують на порядок менше, ніж російські

Українські зірки отримують за новорічні корпоративи в РФ від 40 до 100 тисяч євро. Про це повідомляє "Апостроф".

Найбільш затребуваними серед українських зірок на подібних вечірках залишаються Світлана Лобода, Ані Лорак, Макс Барських, Софія Ротару і гурт "Гриби".

Наприклад, Світлана Лобода просить за свій виступ від 70 до 100 тисяч євро. А ось концерт Ані Лорак на новорічному корпоративі обійдеться дешевше - 50 до 60 тисяч євро.

Макс Барських бере за свій виступ 50 тисяч євро. Гурт "Гриби" за участь в новорічному концерті запитує 40-50 тисяч євро.

А ось Софія Ротару обійдеться замовнику дорожче всіх - 100 тисяч євро. Це такий же гонорар, як і у більшості російських зірок. Стільки ж отримують Григорій Лепс, Стас Михайлов, Микола Басков і гурт "Ленінград".

Раніше українців обурили гонорари зірок за корпоративи.

Зокрема, в мережі з'явилася вартість приватних вечірок з музичним супроводом Віри Брежнєвої, Світлани Лободи, Насті Каменських, Тіни Кароль, Олега Винника, Макса Барських, Монатика, Вєрки Сердючки та інших.

"Барських стоїть майже стільки ж, як і Кароль, ну як таке може бути? Чудова Onuka, гордість країни, коштує в п'ять разів дешевше, а вона реально крута! Або у мене зі смаком проблеми або народу просто гроші нікуди дівати", - написала волонтер Наталя Юсупова.