ua en ru

Стало відомо, де поховають Дмитра Хворостовського

Стало відомо, де поховають Дмитра Хворостовського Фото: Дмитро Хворостовський (facebook.com/Hvorostovsky)

Тіло співака буде піддано кремації

Прах народного артиста Росії Дмитра Хворостовського буде похований 28 листопада на Новодівичому кладовищі. Про це повідомляють РИА Новости з посиланням на організаторів похорону Павла Астахова і Дмитра Бертмана.

"Двадцять сьомого листопада відбудеться прощання і громадянська панахида у зв'язку зі смертю Дмитра Хворостовського. У Москві відбудеться кремація тіла і 28 листопада прах буде похований на Новодівичому кладовищі. Могила Хворостовського розташована буквально в 100 метрах від могили Шаляпіна", — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що на 56 році життя після довгої і тривалої хвороби помер знаменитий оперний співак Дмитро Хворостовський.

В кінці червня 2015 року співак, вже багато років живе в Лондоні, оголосив, що страждає від пухлини мозку.

Дмитро Хворостовський народився 16 жовтня 1962 року в Красноярську. Широку популярність він отримав у 1989 році після перемоги на Міжнародному конкурсі вокалістів "Співак світу" у Кардіффі (Великобританія). У 1995 році Дмитро Хворостовський був удостоєний звання Народний артист Росії. Він був нагороджений російськими орденами Олександра Невського (2015) і "За заслуги перед Вітчизною" IV ступеня (2017).

Також повідомлялося про те, що донька Дмитра Хворостовського, 10-річна Ніна, яка веде активне життя в соціальних мережах, поділилася з передплатниками своїми емоціями після смерті її батька. Ніна назвала Хворостовського чудовим батьком і своїм кращим другом, а потім, через пару годин, опублікувала свою версію виконання пісні Елтона Джона.

Відповідні записи опубліковані на сторінці Ніни у соцмережі Instagram. У мережі розкритикували дочка покійного оперного співака за такий вчинок.