ua en ru

"Бабця Європа": Притула повідомив, куди його тягне найбільше

"Бабця Європа": Притула повідомив, куди його тягне найбільше Фото: Сергій Притула (РБК-Україна)

"Я їхав по Рейк'явіку і думав - Бровари"

Відомий український ведучий і волонтер Сергій Притула розповів, куди б хотів поїхати на відпочинок з дружиною і дітьми. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню 23-59.com.ua.

"До речі, це якесь таке доволі дивне, нове і цікаве відчуття, говорити про своїх дітей у множині. Один наш знайомий нещодавно виклав відео з озера на висоті 1400 метрів, десь 200 км від Ужгорода в напрямку Європи. То я йому написав, що наступного літа беру жінку і дітей (О, дітей! Точно, у мене ж двоє!), а ти показуєш дорогу, куди їхати. Я страшенно люблю бабцю Європу, страшенно", - зізнався Притула.

Також шоумен відповів на питання журналіста, чи не тягне його в Ісландію або Нову Зеландію.

"В Ісландії я був. В Рейк’явіку на футболі. Хоча Рейк’явік — це не Ісландія. Рейк’явік — це наші Бровари. Я їхав по Рейк’явіку і думав – Бровари. От наші хлопці-ультрас, які приїхали раніше, облазили пів-Ісландії, сказали, що просто неймовірна краса. А мені ніколи не щастить з Ісландією. Тому що туди треба летіти в липні або серпні, а в мене завжди в цей період зйомки.", - сказав Притула.

Як раніше повідомляв Styler, відомий телеведучий і волонтер Сергій Притула розповів, чому в Україні відсутня філософське кіно і тонкий гумор. За словами шоумена, так склалося через те, що в останні 20 років все було заточено під Росію.