ru ua

"Стіни не витримують напруги": Злата Огнєвіч заінтригувала підготовкою до "Танців з зірками" (відео)

"Стіни не витримують напруги": Злата Огнєвіч заінтригувала підготовкою до "Танців з зірками" (відео) Злата Огнєвіч (фото: instagram.com/zlata.ognevich)

Огнєвіч відкрила таємницю і розповіла, який танець виконає у другому ефірі

Популярна українська виконавиця Злата Огнєвіч зізналася, що в рамках підготовки до другого випуску шоу "Танці з зірками" витратила на заняття більше п'яти годин! Про це Злата повідомила своїм підписникам в мережі instagram.

При цьому співачка опублікувала кілька відео, на яких разом зі своїм партнером по танцях Дмитром Жуком розучує нові рухи.

"Навіть стіни не витримують нашої напруги. Сьогодні більше 5-ти годин тренувалися з Дмитром Жуком щоб вас порадувати", — підписала одне з відео Огнєвіч.

Злата Огневич і Дмитро Жук в тренувальному залі (відео: instagram.com/zlata.ognevich)

Далі Злата поділилася коротким фрагментом нового танцю. Зазначимо, що про танцювальні вибори кожного учасника буде відомо лише під час прямого ефіру. Другий випуск нового сезону "Танці з зірками 2018" можна дивитися на телеканалі "1+1" у неділю, 2 вересня, о 21:00.

До речі, всі виступи зіркових учасників першого ефіру можна подивитися в матеріалі STYLER: "Альфа-самец" Тищенко, пристрасна Єфросиніна і вальс від Марченко: як пройшов перший ефір "Танців з зірками".

У другому відео Злата уточнила у своїх фанів: "Як думаєте, який танець від нашої пари буде наступним?"

Огневич і Жук розучують новий танець (відео: instagram.com/zlata.ognevich)

Підписники співачки поспішили залишити свої коментарі.

Серед найбільш популярних припущень: танго, румба пасодобль. Зі "сторіс" Злати стало відомо, що це буде румба.

"У будь-якому випадку впевнена, це буде крутий танець у вашому виконанні", — пише nas_tya.11.11.

"Я вже знаю, що це буде найкращий танець, і взагалі, щоб ви не танцювали, це завжди буде на висоті", — впевнена oksana.yaruchyk.

"Ааааааааа, це бальні — круто!" — радіє anuta_muratova.

Злата Огнєвіч і Дмитро Жук "Стіни не витримують напруги": Злата Огнєвіч заінтригувала підготовкою до "Танців з зірками" (відео)

Злата Огнєвіч і Дмитро Жук (фото: instagram.com/zlata.ognevich)

Нагадаємо, раніше в коментарі STYLER Злата Огнєвіч поділилася своїми емоціями після першого ефіру "Танці з зірками". Співачка не тільки висловилася про свій виступ, але також відверто розповіла, чиї виступи їй сподобалися найбільше.

Що стосується перших виступів зіркових учасників, номер ресторатора Миколи Тищенка та його партнерки DJ NANA викликав неоднозначну реакцію в мережі. Навіть прихильники Миколи відзначили, що його виступ був "занадто вульгарним". До речі, Тищенко і Нана посіли останнє місце за результатами голосування членів журі.

"Танці з зірками 2018": як пройшла пре-паті у зв'язку з офіційним запуском нового сезону (відео: STYLER)