ua en ru

"Соромно за те, що буде": російський співак жорстко висловився про жахливі помилки РФ

"Соромно за те, що буде": російський співак жорстко висловився про жахливі помилки РФ Фото: Культ Сталіна в РФ (Колаж РБК-Україна)

Музикант вважає, що росіяни не хочуть визнавати своїх гріхів і тому несуть квіти вбивці мільйонів

Росіяни продовжують приносити квіти до пам'ятників, встановлених радянському диктатору Йосипу Сталіну під мовчазне схвалення держави. Цей факт обурив відомого російського виконавця Олексія Лебединського, відомого як Професор Лебединський. Про це він пише в Facebook.

"Можна пробачити цих дурних, неосвічених, агресивних і раболіпних людей, що покладають біля бюста Сталіна квіти. Люте лайно є в кожному народі і в великій кількості. Але не можна пробачити державі і його іншим громадянам, що цих людей не зупиняють і не визнають посібниками жахливого геноциду народів СРСР, рівного якому не було в усій історії людства", - зазначив він.

За словами Лебединського, найстрашніше в цій ситуації – загибель мільйонів і мовчання народу.

"Турки знищили мільйон вірмен, і заперечення цього геноциду справедливо засуджується всім світом. Сталін знищив більше 30 мільйонів радянських громадян, не рахуючи ще мільйонів тих, хто загинув з його вини гарматним м'ясом під час фінської та Другої світової. І зараз, у 2017-му році, нащадки катів свого народу і що приєдналися до них дурні люди несуть до пам'ятників видатного вбивці 20-го сторіччя квіти. І інший народ цієї країни бачить і мовчить. Держава мовчки схвалює", - пише артист.

Він пояснив, що саме не дає йому зненавидіти російський народ, який не хоче визнавати своїх смертельних помилок.

"У мене багато спільного з "великим російським народом", я виріс і жив багато років серед нього. І від огульної ненависті до цієї не бажає визнавати свої жахливі помилки людській масі зупиняє лише одне - я особисто знаю жалюгідні тисячі порядних людей серед мого народу, яким так само нестерпно соромно і боляче за те, що було, соромно за те, що є, і соромно за те, що, без сумніву, буде", - з болем зазначив Лебединський.

"Соромно за те, що буде": російський співак жорстко висловився про жахливі помилки РФ

Скріншот поста облікового запису facebook.com/ProfessorLebedinsky

Нагадаємо, що раніше відомий російський музикант і композитор Професор Лебединський потрапив у лікарню в Києві.