Весілля з депутатом: Топольская розповіла про плани на життя з Лещенко

STYLERЗірки        09.11.2016 - 14:28
Фото: Анастасія Топольская і Сергій Лещенко (tabloid.pravda.com.ua)
Фото: Анастасія Топольская і Сергій Лещенко (tabloid.pravda.com.ua)

Анастасія Топольская розповіла, що хоче скромне та пристойне весілля

Дівчина народного депутата від БПП Сергія Лещенко Анастасія Топольская розповіла про свої весільні плани.

Про це вона повідомила в інтерв'ю журналістам ТаблоID.

Під час бесіди Анастасія Топольская (вона ж DJ Nastya) розповіла, що дуже довго придивлялася до Лещенка — близько двох років. Насамперед, нардеп зацікавив її як особистість.

Незважаючи на те, що чоловік був не на її смак, дівчина все ж вирішила поспілкуватися з ним, тому що зрозуміла, що може багато чому навчитися у нього. Також Топольская звернула увагу, що молодий політик ходить на вечірки і любить слухати електронну музику.

Через чотири місяці з того моменту, як стало відомо про стосунки пари, Лещенко і Топольская всерйоз замислюються про весілля.

Для Топольської цей шлюб буде вже другим. Вона розповіла, що цього разу хоче плаття в національному українському стилі.

У підсумку Анастасія Топольская розповіла, що хоче скромне і пристойне весілля.

Також Топольская поділилася, чому вибрала саме Сергія.

"Сергія я вибрала тому, що він сильніший за мене. І я чекала, коли у моєму житті з’явиться чоловік, який стане для мене авторитетом, який буде вище, старше, сильніше. Це і є те, чого мені не вистачало у всіх моїх партнерах. …Я просто втомилася. Відтоді як я розійшлася з чоловіком, я зайняла позицію голови родини. В мене є мама, дочка, я заробляла гроші, приймала рішення, організовувала побут. І я почувалася чоловіком. У мені почала розвиватися чоловіча енергія. І я дуже виросла. Я вже самодостатня і самостійна, тому мене важко втримати. Мене так швидко не приборкаєш. А у Сергія це вийшло. І, мабуть, саме це і стало ключовим моментом у моєму рішенні бути з ним чи не бути", - сказала вона.

До речі, нещодавно Топольская розлучилася зі своїм першим чоловіком — бійцем АТО, відомим як Dj Tapolsky Анатолієм Тапольским.

On Top