Іспанські пристрасті: Світлана Лобода показала, як проходили зйомки кліпу на пісню "Твої очі"

П'ятниця 23 грудня 2016 15:30
Світлана Лобода показала, як проходили зйомки кліпу на пісню "Твої очі"
Фото: Під час зйомок кліпу "Твої очі" співачка та її команда зіштовхнулися з проблемами

Кліп на пісню "Твої очі" знімали 4 дні. Не обійшлося без ексцесів

Зйомки в жаркій Андалусії співачка Світлана Лобода вже встигла назвати самими складними в своїй кар'єрі.

Все почалося ще по прильоту. Команда Лободи зізналася, що із-за помилки Міжнародних українських авіаліній було втрачено 4 валізи з усіма костюмами і унікальним реквізитом для кліпу. У підсумку, багаж шукали в різних точках Європи.

Далі – більше. Під час знімального процесу Лобода на раритетному мускулкарі вилетіла в кювет. На щастя, все обійшлося.

Проте, перед цим відбулося інше не менш непиятне подія. Під час роботи головної локації з нез'ясовних причин зупинилися вітряки, і мізансцену з їх участю довелося перезнімати.

Команда співачки розповіла, що буквально кожен день їм доводилося стикатися з місцевими вимагачами, які вимагали грошей чи не за кожен кущ, що потрапив в кадр. А в цей час сама артистка з основною групою стрімко знімала мізансцену знаходження головного героя голяка в іншій частині "берега вітрів".

До речі, Лобода сама виступила режисером відвертих сцен зі своєю участю. Співачка повністю контролювала процес, оглядаючи матеріал на моніторах.

Ще один цікавий нюанс, який залишився за кадром, - протягом 5 годин команда Світлани з апаратурою і реквізитом у руках піднімалася пішки в гори, щоб зняти кадри світанку на тлі скелі з білого піску.

Світлана Лобода показала, як проходили зйомки кліпу на пісню "Твої очі"Світлана Лобода показала, як проходили зйомки кліпу на пісню "Твої очі"Світлана Лобода показала, як проходили зйомки кліпу на пісню "Твої очі"Світлана Лобода показала, як проходили зйомки кліпу на пісню "Твої очі"Світлана Лобода показала, як проходили зйомки кліпу на пісню "Твої очі"Світлана Лобода показала, як проходили зйомки кліпу на пісню "Твої очі"Світлана Лобода показала, як проходили зйомки кліпу на пісню "Твої очі"Світлана Лобода показала, як проходили зйомки кліпу на пісню "Твої очі"Світлана Лобода показала, як проходили зйомки кліпу на пісню "Твої очі"
 

Фото: За кадром залишилося найцікавіше

До речі, нещодавно Лобода показала фото і відео зі своєю маленькою донькою.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся