ru ua

Світлана Тарабарова вперше вийшла в світ після оголошення про вагітність (фото)

Світлана Тарабарова вперше вийшла в світ після оголошення про вагітність (фото) Фото: (instagram.com/tarabarova)

Популярна співачка вперше з'явилася на публіці з животиком

Популярна українська співачка, поп-виконавиця TARABAROVA (Світлана Тарабарова) вперше вийшла в світ після підтвердження чуток про вагітність. Дівчина з'явилася на червоній доріжці Національної музичної премії "Золота Жар-птиця 2018". Про цеповідомляє Ukrnews24.

Українська артистка приїхала на премію для отримання нагороди "Прорив року". Золота Жар-птиця проходила в палаці "Україна" в Києві. На червоній доріжці музичної премії популярна українська співачка розповіла, що своє довге сріблясте плаття вибирала кілька тижнів і встигла переміряти більше 20-ти нарядів.

Ще рудоволоса співачка спростувала міф, що під час вагітності не можна фарбувати волосся. Вона розповіла, що просто користується фарбою без аміаку. За її словами, під час вагітності вона намагається більше відпочивати і правильно харчуватися.

Світлана Тарабарова вперше вийшла в світ після оголошення про вагітність (фото)

Фото: (UkrNews24.net)

До речі, українська співачка Світлана Тарабарова представила кліп на пісню "Маніфест". Ролик був опублікований на YouTube. У зйомках кліпу взяли участь понад 40 осіб балету, відомі фрістайлери, акробати і юні майстри зі стрибків на скакалці, булва використана рекордна кількість світла і виняткові спецефекти, унікальні танцювальні постановки.

"Це було неймовірно! Складно... Дуже складно. Але, переглядаючи ідеальні кадри нового відео, розумію – воно того варте!" – прокоментувала Тарабарова.

Підготовка до зйомок проходила протягом двох місяців, а монтаж одного лише освітлення зайняв кілька днів. Знімали ролик при температурі -10 градусів, але, незважаючи на це, на майданчику панувала піднесена атмосфера.

Відео: video.rbc.ua