ua en ru

Світлана Тарабарова: "За ці декілька років ми відчули себе українцями"

Світлана Тарабарова: "За ці декілька років ми відчули себе українцями" Фото: Світлана Тарабарова (instagram.com/tarabarova)
Автор:

Відома співачка - про легендарних “кіборгів”, концерти у зоні АТО та українських артистів, які отримують нагороди в Росії

Для української співачки, композитора і автора пісень Світлани Тарабарової, відомої своєю патріотичною позицією і частими гастролями у зоні АТО, 2017-й рік пройшов дуже продуктивно.

Тарабарова разом зі своєю командою провела безліч концертів в різних куточках країни і попрацювала над двома новими кліпами.

Напередодні Нового 2018 року Styler поспілкувався зі Світланою Тарабаровою про її творчість, концерти у зоні АТО для військових. Не оминули й теми українських артистів, які зовсім не соромляться під час війни гастролювати в Росії та продовжувати отримувати там нагороди.

Про нові кліпи і “гонитву за хітами”

У 2017 році Тарабарова багато працювала над записом нових пісень, які вже встигли стати справжніми хітами. Також - зняла два кліпи: вони швидко набрали багато переглядів на каналі співачки в Youtube.

“Цього року у нас вийшло два хіти. “Добре з тобою” і “Цунамі”. Вийшло два кліпи яскравих. Вони вже мають багато переглядів. Хіти - це для артистів дуже важлива тема Також було багато концертів. Можу сказати: рік був напружений і напевно що щасливий”, - поділилася думками Тарабарова.

За її словами, хіти для артиста завжди важливі, але головне - не гнатися за тим, щоб створювати лише самі хіти, а не "просто пісні".

Відео: Кліп Світлани Тарабарової на пісню "Цунамі" (Youtube-канал Tarabarova.com)

“Треба, щоб процес створення нової пісні не перетворився на гонку за треком, який будь-що має стати популярним. Треба просто дарувати людям позитивні емоції. Я намагаюся писати світлі пісні, щоб вони радували людей”, - каже Тарабарова.

В той же час вона згодна з тим, що у 21 сторіччі у людей часто немає багато часу на переслуховування альбомів.

“Багато хто слухає одну-дві пісні якогось артиста, і переходить до іншого. Це нормальний процес”, - ділиться думкою Світлана.

Стильний образ і світлий настрій артистки

Фани люблять Світлану Тарабарову не лише за щирі пісні і патріотичну позицію, а й за вишуканий оригінальний стиль і гарну фігуру.

На своїй сторінці в Інстаграмі вона публікує стильні фото, на яких постає у яскравих образах.

Так, недавно на своїй сторінці Світлана Тарабарова поділилася свіжим знімком, на якому вона зображена в модному пальто.

Світлана Тарабарова: "За ці декілька років ми відчули себе українцями"Фото: Світлана Тарабарова дивує фанів оригінальним образом (instagram.com/tarabarova)

У своєму пості співачка подякувала дизайнеру, який створив це пальто для неї.

Нове фото співачки отримало понад 2,5 тисячі лайків. А за яскравий і завжди стильний образ на адресу співачки вже посипалися компліменти в коментарях.

“В нас прокидається щось людяне!”

У інтерв’ю ми не могли не запитати Світлану про військових у зоні АТО, до яких вона часто їздить з концертами.

За її словами, багато військових засмучені тим, що війна довго триває.

“Всі дуже втомлені зараз: і солдати, і цивільні. Панує така, знаєте, негативна атмосфера. Проте я своїми світлими піснями завжди намагаюся їх підбадьорити, казати: “Ей, все буде добре! Головне – вірити в світле майбутнє!”, - каже Тарабарова.

Відео: Інтерв'ю Світлани Тарабарової для Styler (Styler.rbc.ua)

Навіть у складних ситуаціях співачка радить не здаватися і вірити у хороше, адже саме віра у краще налаштовує на те, щоб щось робити, а не впадати в депресію.

“Певно знаю одне: за ці декілька років ми відчули, що ми – українці. Багато української музики народилося під час війни. З одного боку, це дуже боляче, а з іншого – це неймовірно круто, адже в нас прокидається щось людяне! І я це поважаю”, - сказала вона.

“Артисти поза політикою" – так кажуть, коли хочуть просто “пропетлять”

Також артистка висловилася про тих артистів, які зараз їздять в Росію виступати з концертами і тих, хто отримує в Росії музичні нагороди, зовсім цього не соромлячись.

“Кажуть, артист – це не політика. Артист – це окей. Але громадянином своєї країни ти маєш бути! “Артисти – поза політикою – так кажуть, коли хочуть просто “пропетлять”. Я свій вибір зробила ще у 2014 році, коли дала свій перший концерт хлопцям (військовим – ред.)", - каже артистка.

Світлана Тарабарова: "За ці декілька років ми відчули себе українцями"Фото: Яскрава і стильна Світлана Тарабарова (instagram.com/tarabarova)

Але, за її словами, забороняти концерти таких артистів все одно не варто:

“Забороною ми робимо тільки гірше. Свій вибір мають зробити тільки глядачі, якщо вони проти артиста, який заробляє в Росії. На даний момент Росія - це країна-агресор. Це ті люди, які прийшли до нас додому і вбивають наших хлопців і забирають наше".

"Проте люди, на жаль, продовжують купувати квитки на концерти таких артистів. Якби вони не купували, то так би проголосували – “ти нам не потрібен”. Але, на жаль, люди купують і купують квитки далі. Це болюча тема. Як для мене, так і для кожного з нас”, - пояснила Тарабарова.

Відео: Новий кліп Світлани Тарабарової на пісню "Добре з тобою" (Youtube-канал Tarabarova.com)

Світлана досі пам'ятає, як виступала перед військовими у Чонгарі. Це було неподалік від її рідного міста Херсона. За словами артистки, це був один із тих концертів, який вона запам’ятає назавжди.

“Дуже добре пам'ятаю свій коцерт у Чонгарі. Потім ці хлопці, перед якими я в той момент виступала, стали “кіборгами” в Донецькому аеропорті. До речі, про них фільм вийшов, всім раджу його подивитись! Я свій вибір зробила: хто я, що я і для кого. А багато артистів, які виступають у Росії… Мені їх трішечки жаль”, - сказала співачка.

Нагадаємо, раніше співачка Alyosha розповіла про новий альбом, подорожі та плани на 2018-й рік.