ua en ru

"Так схожі": Юрій Горбунов показав спільне фото з дружиною

"Так схожі": Юрій Горбунов показав спільне фото з дружиною Фото: Юрій Горбунов (facebook.com1plus1.Gorbunov)

Шанувальники пишуть, що ведучий і Осадча дуже один на одного схожі

Відомий український шоумен Юрій Горбунов, який не так давно одружився на Каті Осадчій, показав спільне фото з дружиною. На знімку пара сфотографована на репетиції музичного шоу Голос.Діти.

На фотографії незмінна ведуча "Світського життя" Катя Осадча з'явилася без макіяжу. Знімок Юрій опублікував на своїй сторінці в Instagram.

"Так схожі": Юрій Горбунов показав спільне фото з дружиноюСкріншот (instagram.com/gorbunovyuriy)

Шанувальники подружжя пишуть востроженные коментарі. Люди сходяться на думці, що Юрій і Катя дуже схожі, принаймні, на цій фотографії.

"Ви найкращі, ми вами пишаємося, вся Україна вас любить, щастя вам", "Які ви круті", "Очі одного кольору" "Катю без мейк не впізнати, вони зараз дуже схожі", - пишуть шанувальники знаменитостей.

"Так схожі": Юрій Горбунов показав спільне фото з дружиною

Скріншот (instagram.com/gorbunovyuriy)

"Катрін - красуня, без макіяжу така гарненька", "Юрій, ви - справжній чоловік і Катя супер!", "Катюша принадність. Бережіть, цінуйте її любов. І не звертайте увагу на людей з убогою душею. Божих благословень", -роблять компліменти фанати.

"Так схожі": Юрій Горбунов показав спільне фото з дружиною

Скріншот (instagram.com/gorbunovyuriy)

Як раніше повідомлялося, українські телеведучі Катерина Осадча та Юрій Горбунов відсвяткували вісім місяців з дня народження свого сина Івана. Відповідними знімками зіркове подружжя поділилися на своїх сторінках у соціальній мережі Instagram.