ru ua

Телеведуча Дана Борисова прокоментувала чутки про свій "суїцид"

Телеведуча Дана Борисова прокоментувала чутки про свій "суїцид" Фото: Дана Борисова (instagram.com/danaborisova)

Також ведуча оприлюднила документи, які доводять, що вона страждає від кашлю

Відома російська телеведуча Дана Борисова, яку запідозрили в спробі самогубства, прокоментувала чутки про подію. Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram.

"Я вірю, що не всі люди жорстокі, що багато з вас можуть підтримати. Викладаю довідки, які підтверджують, що сильно вболіваю останні три тижні. Моторошний сухий гавкаючий кашель загострився вчора з вечора, я випила велику кількість ліків, призначених лікарем, і відчула себе погано. Викликала швидку, і мені зробили промивання. Не бачу причин труїти мене і писати гидоти. Я твереза, зйомки перенесли", - написала Борисова.

Як повідомила ведуча, 12 грудня вона повинна була взяти участь у зйомках чергового випуску передачі Андрія Малахова. З-за поганого стану телеведучої було прийнято рішення перенести запис.

"Відчуваю себе не дуже, лежу. Дякуємо за розуміння і порядність", – додала Дана.

Телеведуча Дана Борисова прокоментувала чутки про свій "суїцид"

Скріншот поста (instagram.com/danaborisova)

Також ведуча оприлюднила документи, які доводять, що вона страждає від кашлю. У довідці вказано діагноз – "гострий ларингофарингит".

Телеведуча Дана Борисова прокоментувала чутки про свій "суїцид"Фото: Довідка (instagram.com/danaborisova)

Нагадаємо, що в мережі з'явилися чутки про те, що Дана Борисова намагалася покінчити з собою у Москві.

Потім новина про спробу Борисової покінчити життя самогубством прокоментував голова правління Національного Антинаркотичного Союзу і куратор Борисової Микита Лушников. За його словами, ведуча дійсно приймала медикаменти, але тільки з метою лікування сильного кашлю.

Лікарі також розповіли, які успіхи колишньої ведучої в боротьбі з наркоманією.

"Зараз у неї непростий період. Вона повинна утвердитись. Знайти себе в житті. Але про наркотики мови не йде, це однозначно. Вона тримається за свою тверезість і свої стосунки з донькою", - каже куратор ведучої, який також зазначив, що швидку Борисова викликала не на своє прізвище, "оскільки зараз вона намагається її взагалі не афішувати".