ru ua

Тіна Кароль відверто розповіла про смерть чоловіка

Тіна Кароль відверто розповіла про смерть чоловіка Фото: Тіна Кароль (facebook.com/tina.karol)

"Можливість співати — це те, що дало мені шанс повернутися до життя і реалізувати себе", - зізналася зірка

Співачка Тіна Кароль, яка три роки тому втратила чоловіка Євгена Огіра після його тривалої хвороби, назвала своїм головним стимулом жити далі – щасливі очі сина. Про це вона заявила в інтерв'ю латвійському виданню Mixnews.

"Після трагедії найскладнішим було піднятися і йти далі. Зрештою, прийшло розуміння того, що моя біда — не виняток. Але зате я можуть стати прикладом для тих, хто переніс те ж саме. Тоді головною метою життя стали щасливі очі мого сина. Мені раптом відчайдушно захотілося, щоб він побачив мене сильною і люблячою мамою, яка ніколи не поставить свої інтереси вище інтересів сина. Мене підняли Веніамін і оплески глядачів", - каже Кароль.

Зірка вважає, що всю цю біль і трагічний досвід їй вдалося передати в репертуарі.

"Можливість співати — це те, що дало мені шанс повернутися до життя і реалізувати себе. І мій репертуар дуже глибокий. Здається, куди вже глибше — я все це вистраждала сама і співаю, загалом-то, про себе, свою долю, досвіду якої вистачило б на три життя. Тому у мене є і серйозні композиції, і сумні, залишено місце і для жарту, і для драми", - вважає вона.

До речі, Тіна Кароль загадково прокоментувала знаки уваги від популярного актора.